ne 17.1.2010 | Martin Voltr

Písek nebyl pro juniory soupeřem

Po páteční přestávce si hradečtí junioři v neděli opět vyzkoušeli zápasovou zátež. Tentokrát se o potrápení ligového lídra pokusil Písek, ale o něm se jako o nějakém důstojném soupeři dalo mluvit jen v první třetině utkání. V té totiž platil stav 3:2, ale dva góly domácích právě v poslední minutě první třetiny byly zřejmě klíčové pro pozdější kanonádu. Po dalších sedmi brankách Hradce a jedné korekci Písku svítil na konci zápasu na kostce hradeckého stadionu stav 12:3. V polovině utkání, kdy se hosté prosadili naposledy, se do brány postavil v této sezóně podruhé Michal Mahdal a narozdíl od Jana Balážika za svá záda žádný puk nepropustil. Na jasném výsledku měl zdaleka největší podíl útočník Ondřej Fiedler, který se radoval ze čtyř gólů a přidal ještě asistenci.