so 9.1.2010 | Michal Luňák

Parádní obrat dorostenců na ledě Rebelů

Po nepříliš vydařeném vykročení do nového roku v Písku, zajížděli starší dorostenci na led Havlíčkova Brodu a domů vezou tří důležité body. Utkání bylo vzhledem k důležitosti hodně opatrné a diváci čekali na první branku až do 47.minuty utkání. Do této doby v utkání kralovali oba brankáři, jak domácí Dolejš, tak i hostující Michal Mahdal. Rebelům se podařilo jít do vedení ve zmíněné 47.minutě, kdy je poslal do vedení Havel. Svěřenci Miloše Říhy však tato branka v pozdním čase nepoložila a připravili domácím hořkých 16 sekund, které rozhodli o osudu sobotního dopoledne v Kotlině. Nejprve vyrovnal v čase 52:44 Jiří Světlík a v čase 53:00 vstřelil vítěznou branku kapitán Milan Valášek. Na tento mat Východočechů již Rebelové nedokázali najít odpověď hradečtí dorostenci si tak na své konto připisují první vítězství v roce 2010.