pá 24.9.2010 | Martin Voltr

Strhující přestřelku juniorů ovládli Hradečtí

Páteční večer na ČEZ Stadionu patřil po dorostu také juniorům. Ti přivítali největšího ligového rivala z Kolína a že to byl pořádný boj. Hosté ovládli první třetinu, v té druhé ale Hradec skóre otočil. A i když v posledním dějství Kolín dvakrát srovnal, nakonec se z vítězství radovali domácí bojovníci. Nejbohatším příspěvkem přidal ruku k dílu Daniel Filip, jenž si kromě přihrávky připsal hlavně tři góly. Neméně obětavý výkon předvedli také dvougólový Jan Vlček nebo Vít Hradecký, který zápas svou individuální akcí čtyři minuty před koncem rozhodl. Za hosty však nastoupilo šest hráčů ročníku 1990, tedy o jednoho více, než schvalují pravidla. Disciplinární komise by tak měla rozhodnout o kontumaci 5:0 v hradecký prospěch.