ne 26.2.2012 | Martin Voltr

Druhá třetina zápasu v Boleslavi stála mladší dorost všechny body

Jak jsou mladší dorostenci zvyklí, vítězství už od začátku roku 2012 vždy následuje prohra. Nejinak tomu bylo i na ledě Mladé Boleslavi. Hradečtí v zápase dvou tabulkových sousedů otevřeli skóre, které však domácí tým vyrovnal a dvěma góly ve druhé části se dostal do vedení 3:1. To dokázali mladíci z východu Čech snížit až šest sekund před koncem, kdy už bylo na zvrat pozdě. Boleslav naopak ještě stihla symbolickou pojistku svého vítězství v poměru 4:2.

František Tomášek (HC VCES Hradec Králové):
Do zápasu jsme vůbec nevstoupili dobře, byli jsme pomalejší a všude o krok pozadu. Bylo ku podivu, že jsme první třetinu hráli 1:1. Potom se hra srovnala, ale bohužel jsme dostali dva góly. I když jsme se do třetí třetiny hodně zvedli a byli jsme lepší, nespadly nám tam branky a skončilo to tak, jak skončilo.