pá 20.1.2012 | Lukáš Souček

Junioři doma zdolali Krkonoše, branky padaly až v závěru

Hradečtí junioři se v pátek odpoledne představili na domácím kluzišti. Na hradecký led přijely o body bojovat Krkonoše, ale svoji šanci na úspěch držely pouze dvě třetiny. V té třetí se Hradečtí konečně střelecky prosadili a třemi góly rozhodli o svém vítězství v poměru 4:0. Dvoubodové vítězství mohlo Východočechy těšit ještě více v případě zaváhání Havlíčkova Brodu, který ještě ve třetí třetině prohrával s Pískem. Utkání ale Rebelové otočili a stále vedou tabulku s náskokem tří bodů.

Miloš Říha (HC VCES Hradec Králové):
Utkání bylo z naší strany hodně nervózní hlavně v první třetině. Ve druhé se hra zlepšila a soupeře jsme přehrávali, ale i přes několik vyložených šancí jsme dokázali vstřelit pouze jednu branku. Poslední třetinu jsme hráli lépe a přidali další góly, které byly po výborně sehraných akcích. Vítězství jsme vydřeli díky naší bojovnosti a trpělivosti a za to hráčům děkuji.