pá 27.1.2012 | Lukáš Souček

Kobra Praha sebrala juniorům další dva body

Hradeckým juniorům se proti Kobře nedaří. Po nečekané prohře 3:1 na ledě soupeře přišla další porážka, tentokrát doma. Pražanům se na hradeckém ledě podařil vstup do utkání. Po deseti minutách vedli dokonce už o dvě branky a Hradec musel celé utkání dotahovat. Kontaktní branka přišla na začátku druhého dějství, ale o pět minut později už hosté svůj náskok opět navýšili. Ve třetí třetině se hrálo prakticky na jednu branku, ale domácí se střelecky prosadili pouze jednou. V utkání s Kobrou tak žádné body nezískali a jejich šance na postup do baráže se značně vzdálila.

Miloš Říha (HC VCES Hradec Králové):
Zápas se hodnotí hodně těžko. Celé utkání jsme byli jasně lepším týmem, hráči bojovali až do konce. V první třetině byl poměr střel 20:3 a stav 0:2. Naprosto jsme selhali v koncovce. Vyložených příležitostí jsme měli na tři zápasy. Je k neuvěření, co jsme neproměnili. Utkání ovlivnil i špatný výkon sudího, ale bohužel nic nám nevrátí ztracený zápas a hlavně body.