pá 21.9.2012 | Martin Voltr

Junioři své úvodní vystoupení zvládli, Krkonoše přehráli s klidem 6:1

Ligoví junioři Královských lvů si mohou odškrtnout první úspěch. Vstup do soutěže proti týmu HC Krkonoše jim přisoudil roli jasného favorita, kterou sice potvrzovali pozvolna, ale svým výkonem nakonec nedali krajskému soupeři příliš šancí. Pomohly jim i přesilovky, které využili hned tři ze čtyř. Jediný gól Krkonoš v závěrečné třetině překazil Michalu Mahdalovi čisté konto, Hradečtí ale zvítězili jasným poměrem 6:1 a připsali si první tři body.

Miloš Říha (Královští lvi Hradec Králové):
Do zápasu jsme se dostávali poměrně ztěžka. První střídání jsme měli dobré, ale hned jsme byli vyloučení, což nás dost zabrzdilo. Krkonoše hrály hodně staženou obranu, s čímž jsme chvíli měli problémy. Hrozně jsme si to navíc komplikovali tím, že jsme to chtěli projíždět individuálně místo kombinací. Od půlky zápasu to ale už bylo dobré a ve třetí třetině už byl zápas jen otázkou skóre. Škoda inkasovaného gólu, ten mě mrzí. Dalo se očekávat, že to nebude jednoduché od začátku, ale s vítězstvím jsem spokojený.