pá 28.9.2012 | Martin Voltr

Junioři ušetřili Žďár a dali mu jen „bůra“

Třetí ligové utkání sehráli junioři Královských lvů proti Žďáru nad Sázavou. Už od začátku byly karty rozdány jasně, od druhé minuty Hradečtí vedli a po celý průběh nepustili soupeře do zápasu. Řadu akcí však nedotáhli do úspěšného konce, to také zásluhou výkonu brankáře Davida Krejčíka, a tak nakonec zvítězili „pouze“ 5:0. V tabulce je o skóre přeskočily Velké Popovice, které přejely Havlíčkův Brod na jeho ledě drtivým poměrem 9:2 a jeví se společně s Hradcem jako nejsilnější týmy skupiny.

Miloš Říha (Královští lvi Hradec Králové):
Celých šedesát minut jsme byli lepší. Šlo o to, abychom soupeři odskočili na dva góly, následně se uklidnili a pak přidali další branky. To se povedlo během druhé třetiny, za což jsem rád. Nelíbila se mi ale třetí třetina, hlavně přesilovky. Trénovali jsme je a i ve druhé třetině jsme je hráli dobře, ale potom si je hráči hráli podle svého a podle toho to i vypadalo.