ne 28.10.2012 | Martin Voltr

Juniorka musela v Krkonoších otáčet, třetí třetina ji zajistila výhru 4:2

O poznání větší práci než v prvním vzájemném duelu měli hradečtí junioři s krajským soupeřem HC Krkonoše. Na vrchlabském ledě svého soka sice trojnásobně přestříleli, přesto po dvou třetinách prohrávali 1:2. Ve třetí části ale favorizovaní Královští lvi využili dvě přesilovky, k tomu jednou udeřili v klasickém počtu hráčů a utkání zvrátili ve svůj prospěch.

Miloš Říha (Královští lvi Hradec Králové):
Přestože jsme měli jasnou herní převahu, opět se potvrdilo, že se začíná hrát za stavu 0:0 a hraje se především na góly. Ty jsme nedávali ani z nejvyloženějších šancí. Hráčům jsme vyčinili za přístup v první třetině, kde jsme hráli příliš lehkovážně, což se v zakončení projevilo. Ve druhé třetině se náš přístup a hra zlepšily, nicméně soupeř vytěžil z minima maximum a my jsme se vytrápili v koncovce, takže jsme prohrávali 1:2. V závěrečné části jsme ale zápas zaslouženě převážili na svoji stranu.