pá 16.11.2012 | Sanny Muharem, Martin Voltr

Junioři se vrací na vítěznou vlnu. Mělníku nasázeli desítku

Junioři Královských lvů přivítali v pátek na svém stadionu hokejisty z Mělníka, kterých bylo na soupisce jen čtrnáct. Východočeši již od začátku potvrzovali roli favorita, když v první třetině nasázeli svému soupeři čtyři branky. Gólostroj pokračoval i ve druhé třetině, v poslední dvacetiminutovce se ale takřka zastavil a na konto domácích přibyla už jen jedna branka. Ta alespoň zaokrouhlila konečné skóre do podoby 10:0. Na zisku tří bodů se nemalou měrou podílel Lukáš Nedvídek, jenž v zápase zaznamenal hattrick.

Miloš Říha (Královští lvi Hradec Králové):
Zápas po přestávce je vždycky těžší. Jsem ale rád, že na hráčích byla vidět chuť a v prvních deseti minutách jsme utkání rozhodli. Co mě potěšilo, že jsme ho uhráli na nulu, a také že se do něj hráči snažili přenést věci z tréninku. Pracujeme hlavně na střelbě a jsem rád, že to bylo vidět, přestože byl dnešní soupeř slabší. Třetí třetina už byla z naší strany slabší, nechali jsme hrát všechny hráče a tempo trochu ustoupilo.