ne 13.1.2013 | Martin Voltr

Junioři prohráli ve vypjatém zápasu s Brodem těsně 3:4

V polovině ledna přišla druhá porážka hradeckých juniorů v probíhající sezóně. Na jejich led zavítal Havlíčkův Brod, kterému lépe vyšel start utkání a šel do vedení. Východočeši zvládli po přestávce srovnat a stejným způsobem odpověděli na další dva góly soupeře. Ještě před koncem druhé třetiny ale šli Rebelové potřetí v zápase do náskoku, který už Královští lvi smazat nedokázali. Nad hokejisty z Vysočiny sice drželi výraznou převahu, jenže jejich útočné snahy se i kvůli výbornému výkonu brankáře Čeňka Nováka nedočkaly zhodnocení. Hradec Králové i tak v čele tabulky stále drží devítibodový náskok.

Aleš Půlpán (Královští lvi Hradec Králové):
Do zápasu jsme vstoupili špatně a prvních deset minut jsme se nemohli dostat do hry. Po přestávce jsme přišli na led připravenější, nažhavenější. Hráli jsme výborně, ale po gólu na 3:3 přišlo špatné střídání a dostali jsme branku na 3:4. Ta ovlivnila celý zbytek zápasu. Potom se hrálo na jednu bránu, ale obětavě hrající soupeř nás k vyrovnání nepustil, navíc mu zachytal dobře brankář. Gratulujeme soupeři k vítězství.