čt 28.11.2013 | Martin Voltr

Další souboj plný obratů. Mladší dorost vydoloval bod na ledě prvního Liberce

Mladší dorostenci se s těžkou úlohou na ledě vedoucího Liberce zpočátku prali parádně, po první třetině totiž vedli o dva góly. Ve druhé třetině ale domácí čtyřmi brankami souboj otočili. To však ještě nebylo všechno, Královští lvi si totiž dalším comebackem vynutili alespoň prodloužení, v němž si výhru zajistili Bílí Tygři. I bod z ledu prvního týmu skupiny se ale rozhodně počítá!

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Do Liberce jsme jeli bez čtyř obránců základní sestavy, takže jsme měli určité obavy. Kluci se ale semkli a odehráli výborně první třetinu, po které jsme vedli 2:0. Bohužel jsme pak ustoupili od naší trpělivé hry a Liberec utkání čtyřmi góly otočil. V poslední třetině jsme ale dostali domácí pod tlak a dokázali vyrovnat. Škoda, že jsme o druhý bod přišli po chybě v prodloužení.