so 2.10.2004 | Lukáš Souček

Mladí Energetici nestačili Kobru Praha a prohráli s ní 0:4

Souboj týmu, který měl na svém kontě jeden bod a týmu s body tři byl na programu v dalším kole první ligy dorostu. Hradečtí hokejisté zajížděli do Prahy, kde se střetli s tamním celkem Kobry Praha s cílem dohnat svého soupeře bodově v tabulce, to se však nepodařilo, když nevstřelili ani jednu branku, naopak čtyři inkasovali.

Další smolný zápas odehráli hradečtí dorostenci v pátek proti týmu Kobra Praha. První třetinu si hosté vytvořili několik gólových šancí, ale bohužel se je nepodařilo proměnit, stejně jako v předešlých zápasech. Zato soupeři se podařilo proměnit vše, na co šáhl. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 2:0 pro Kobru Praha.

Druhou třetinu byl k vidění vyrovnaný hokej na obou stranách s několika šancemi. Obě mužstva měli několikrát výhodu přesilové hry, ale ve druhé třetině gól nepadl.

Záverečnou část zápasu začali hradečtí dobře a vytvořili si několik dalších slibných šancí, ze kterých se jim bohužel gól vstřelit nepodařilo. Poté se tvořivosti a napadných šancí opět ujali hráči z Kobry a potrestáním dvou hradeckých chyb se dostali do čtyřgólového vedení. V závěru zápasu se už hradeckým nepodařilo vstřelit gól, kterým by alepsoň zkorigovali konečný výsledek, a tak zápas skončil 4:0. Energetikům se opět nedařilo proměnit celou řadu gólových šancí a doplatili na to už čtvrtou ligovou porážkou.