pá 5.8.2005 | Lukáš Souček

Juniory připravila o vítězství hra v oslabení

Druhé přátelské utkání čekalo na juniory dnes od 15:00. Slušný počet přihlížejících diváků mohl sledovat velmi vyrovnaný zápas s Ústím nad Labem. Jako první otevřel skóre zápasu Jiří Pišta, který se štěstím zpoza branky překonal hostujícího brankáře a na začátku druhé třetiny zvýšil už na 2:0. Hosté se do vyložených šancí dostávali zejména v přesilovkách. Jednu z nich proměnil ústecký hráč po neočekávaném odrazu kotouče od zadního mantinelu a o vyrovnání se tým ústeckých lvů postaral znovu v další přesilové hře. I poslední minuty zápasu se odehrály ve svižnějším tempu, ale ani jednomu z mužstev se už nepodařilo strhnout vedení na svou stranu. Třetí přátelské utkání odehrají junioři už v úterý, kdy se venku utkají s týmem HC Dukly Jihlava.