čt 1.9.2005 | Lukáš Souček

Chybělo málo a junioři Sparty by neměli žádný důvod k radosti

První den v měsíci září junioři sehráli předposlední přípravný zápas s mužstvem pražské Sparty. První setkání těchto dvou týmů skončilo porážkou Energetiků 1:4. Východočeši začali velmi dobře a po kombinaci Martina Dulovce s Miloslavem Čermákem zakončoval dorážkou Tomáš Regner. Sparta odpověděla na vedoucí branku hostů až necelé dvě minuty před koncem třetiny a v další dvacetiminutovce zvýšila hned na začátku na 2:1. V čase 10:25 vyrovnal znovu z dorážky Jiří Šimoníček, asistence si připsali Jiří Janoušek a Jan Hloušek. Vyrovnaný stav zápasu ale netrval příliš dlouho. Sparťané totiž během jedné minuty strhli vedení znovu na svou stranu a i přes několik nebezepečných šancí Enregtiků ho udrželi až do konce utkání.