pá 3.2.2017 | Klára Petrásková

Junioři se v Jihlavě dotáhli na rozdíl jednoho gólu, Dukle ale nakonec podlehli 2:4

V duelu s Jihlavou prohrávali junioři na začátku třetí třetiny už 0:3 a zdálo se, že domácí si svou výhru bez větších potíží pohlídají. Opak byl ale pravdou! Ve střelecky aktivní poslední části přestřílel Hradec svého soupeře 14:12 a dvěma brankami ještě vykřesal naději na body. Druhá trefa však přišla až v 60. minutě a vyrovnat Lvi nestihli ani v závěrečné power-play. Naopak Dukla přidala gól do prázdné brány a definitivně tak stvrdila své vítězství.

Matěj Bartozel 60 28 3 25 89,29 0 0

Viktor Ujčík (HC Dukla Jihlava): Spokojenost s vítězstvím určitě je. Nástup do zápasu nebyl z naší strany ideální, hráli jsme poněkud zastrašeně a zakřiknutě. Naštěstí od druhé třetiny se naše hra zvedla a pomohl i skvělý výkon gólmana, který nás v klíčových momentech držel ve hře. Samozřejmě nám velice pomohl i Lukáš Anděl z áčka, který odehrál skvělý zápas. Dnes jsme si za předvedený výkon tři body zasloužili.

Aleš Krátoška (Moutfiel HK): Vyrovnaný zápas, bohužel v náš neprospěch. Jihlava si asi zasloužila vyhrát z důvodu, že jejich první útok v čele s rozdílovým hráčem Andělem nám dělal velké problémy. Z naší strany výkon nebyl ideální a Jihlava byla místy i lepší, takže zaslouženě vyhrála.