úterý 21.8.2018 v 17:00Mountfield HK
Orli Znojmo

Orli Znojmo

Prodej vstupenek
Starší dorost držel s Kladnem dlouho krok. V závěru ale čtyřikrát inkasoval a prohrál 1:5

20.01.2018 | Jan Vavřina

Starší dorostenci poslední dobou střídají výhry s prohrami a v tomto režimu pokračují také po utkání na Kladně. Ve středních Čechách se hrála dlouho vyrovnaná partie, ještě ve 49. minutě byl stav nerozhodný 1:1. Pak ale domácí nasázeli Mountfieldu čtyři branky a dokráčeli si pro všechny tři body. Na ty čeká tým Libora Pivka od poloviny prosince 2017.

36.kolo, sobota 20.1.2018, 12:00, ČEZ STADION KLADNO
5
Kladno
po zakládní hrací době
1
Třetiny 0:0, 1:1, 4:0
Branky a nahrávky: 25. Flachs (O. Bláha), 49. O. Bláha (Filip), 52. Kulma (TS), 58. Filip, 58. Bernat – 30. T. Pinkas (Poppel). Rozhodčí: Velčovský – Lhotský, Svobodová. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 36:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
Kladno: Novotný – Funk, Volráb, Šmatlák, Flachs – M. Bláha, Tržil, O. Bláha, Hašek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban. Rendla, Čermák, Filip.
Mountfield HK: Vacek – Kukla, Voňka, Janoušek, Pěnčík, J. Kynčl, Kuboš – Dominik Šedivý, Sklenář, Jakubec, M. Síla, T. Pinkas, Hrabčák, Šánek, Komma, Poppel.

Ohlasy trenérů

Libor Pivko (Mountfield HK):
Věděli jsme, že je Kladno těžký soupeř, i když pro nás je momentálně těžkým soupeřem každý tým. V první třetině se hrál hodně silový hokej, dohrávaly se souboje. Do druhé části jsme šli za vyrovnaného stavu a do třetí s tím, že se nenecháme vyprovokovat. Bohužel se nám to nepovedlo, neudrželi jsme nervy. Byl tam zbytečný faul, poté vyhození kotouče. Rozhodčí nás poslal do tří a dostali jsme gól na 1:2, vzápětí jsme inkasovali z trestného střílení na 1:3. Soupeř byl na koni a těžko se zastavoval. Závěr jsme zkrátka sehráli špatně.