čt 13.8.2020 | Adam Kodet

Na vítězné vlně! Junioři skolili Třinec a zůstávají neporaženi

Hradecká juniorka zatím předvádí start z říše snů. V letošní přípravě totiž zatím nepoznala hořkost porážky, což platí i po druhém zápase tradičního turnaje O pohár hejtmana Karlovarského kraje. V něm vyzvali Východočeši Třinec a pět vteřin před koncem první třetiny šli do vedení. Oceláři sice rychle vyrovnali, vítězný gól Kryštofa Langa a pojistka do prázdné branky v podání Jakuba Váchala ale určily skóre zápasu 3:1 ve prospěch Mountfieldu. Ten tak postupnými kroky míří k obhajobě loňského titulu.

Věděli jsme, že nás čeká velmi kvalitní soupeř. Třinec to ukázal jasně v první třetině, ve které byl lepší. Trvalo nám, než jsme se srovnali s rychlostí a kvalitou hráčů. Od druhé třetiny to byl vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Rozhodla krásná individuální akce. Celému týmu patří obrovská pochvala, vítězství jsme si zasloužili, šli jsme si za tím a byli jsme o ten kousíček lepší. Jen tak dál.