ne 14.8.2022 | Jan Brůna | Foto: HC Energie Karlovy Vary

Počtvrté to nevyšlo. Junioři padli s Boleslaví a skončili druzí

Tři prvenství v řadě, letos druhé místo. Junioři proti Mladé Boleslavi usilovali o čtvrtý triumf za sebou na turnaji ve Varech, tentokrát jim však unikl. Bruslaři si vypracovali náskok 2:0, který mladí Lvi pouze snížili, a odnášejí si tak stříbrné medaile.

Prohráli jsme ve finále, což samozřejmě trochu kazí dojem z celého turnaje, ale myslím si, že jsme tu odehráli dvě slušná utkání. Asi na nás dopadla únava z předchozích zápasů, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Soupeř byl dvě třetiny dravější, agresivnější a zaslouženě vedl. Ve třetí třetině jsme ještě zmobilizovali síly a měli jsme nějaké šance, které – kdybychom měli více štěstí – mohly skončit gólem. Boleslav si ale za svůj výkon v prvních dvou třetinách výhru zasloužila a my jí gratulujeme k prvnímu místu. Jelikož jsme na turnaji již počtvrté, víme, co od něj čekat. A také letos jak úrovní zápasů, tak servisem okolo potvrdil svoji vysokou kvalitu. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na organizaci turnaje podílejí. Rádi přijedeme zase.