út 7.3.2006 | Lukáš Souček

Dorostenci na Kladně neuspěli, prohráli 4:1

Ve velmi důležitém utkání s PZ Kladnem se dorostu uspět nepodařilo. Asi největší dva kandidáti na postup mezi elitu se utkali v úterý od 12:00 na kladenském ledě. Energetici začali velmi dobře, když už v sedmé minutě otevřel skóre utkání Petr Pilař. To však Hradečtí ještě netušili, že to byl jejich poslední gól. Ještě do přestávky domácí vyrovnali, ve druhé třetině se dostali do vedení, které pečetili dvěma gólovými úspěchy v posledních dvaceti minutách. "Do poloviny utkání jsme drželi vyrovnaný stav, pak nám ale začaly docházet síly", konstatoval hlavní trenér Tomáš Luštinec. "Soupeř nás potrestal především v přesilovkách", pokračoval. "Hráči odevzdali na ledě maximum. Škoda nemocných hráčů, kteří by nám určitě pomohli", uzavřel vývoj utkání hradecký kouč. Již tento pátek je na programu další utkání, ve kterém Východočeši hostí na svém ledě od 18:00 pražskou Hvězdu.