so 25.2.2023 | Tomáš Prodělal

Juniorům se trip na východ nepovedl. Lvi padli s Riderou 0:3

Dalo by se říct, že v letošní sezoně byla Ridera oblíbeným soupeřem Hradeckých, když ze všech třech duelů získali junioři minimálně bod. Tentokrát tomu však bylo v Ostravě jinak. Domácí dali Lvům tvrdý direkt na startu druhé části, kdy dvěma slepenými góly odskočili do vedení. Mountfield měl své šance, ale zradila ho koncovka, na druhé straně navíc přišel další zásah do Mrázkovy klece. Východočechy může těšit alespoň záchrana, kterou jim zajistila porážka Olomouce.

Vojtěch Mrázek 60 40 3 37 92,50 0 0

Měli jsme velmi dobrý vstup do první třetiny, tam si myslím, že jsme byli prvních patnáct minut lepší, bohužel jsme naši převahu nedokázali gólově vyjádřit. Myslím, že jsme Vítkovice trošku zaskočili, ale od druhé třetiny přepnuly trošku do jiného módu a začaly být důraznější, o něco rychlejší a po zbytek utkání byly lepší. Zaslouženě zvítězily 3:0.