pá 5.10.2018 | Jan Vavřina

Nevyrovnané výkony pokračují. Junioři padli na ledě Dynama 1:5

Od začátku sezóny střídají hradečtí junioři prohry s výhrami. Když už se zdálo, že je vše zlomeno dvěma vítězstvími v řadě, přišly zase porážky. Nejprve doma s Mladou Boleslaví a následně na pardubickém ledě. Střelecky vyrovnané utkání vyznělo jednoznačně lépe ve prospěch Dynama, které zvítězilo 5:1 a navíc přidalo další bod v nadstavbě.

Jiří Janoušek (Mountfield HK):
Rozhodl náš katastrofální vstup do utkání, kdy v prvních deseti minutách měli tři vyloučení a z toho Pardubice dvě potrestaly. Z toho už jsme se pak celý zápas neoklepali, a i když jsme ve třetí třetině předvedli zlepšený výkon, už to nestačilo. Máme sice velkou marodku, ale na to se rozhodně nechceme vymlouvat. Kvalita nám v určitých fázích sice chybí, je ale potřeba, aby hráči, kteří jsou zdraví a hrají, hráli jinak.