Orli Znojmo

Prodej vstupenek
Po velkém dramatu přivezl mladší dorost z Letňan dva body

14.09.2017 | Radek Staněk

V pořádné drama se proměnil zápas extraligy mladšího dorostu, který sehrál Mountfield HK v Letňanech. Až do 47. minuty vedl Hradec 2:0, domácí se však vzepjali k velkému obratu a po hattricku Václavíka šli minutu před koncem do vedení. V závěrečné minutě však hradecký Kašpar poslal utkání do prodloužení, kde o zisku druhého bodu pro Mountfield rozhodl Šedivý.

2.kolo, čtvrtek 14.9.2017, 15:10, ICE ARENA Letňany
3
Letňany
po prodloužení
4
Třetiny 0:2, 0:0, 3:1 – 0:1
Branky a nahrávky: 47. Václavík (Krutil, Klatt), 49. Václavík (Krutil, Hlaváč), 59. Václavík (Němec) – 11. Lang, 13. Perička (Kašpar), 60. Kašpar (Lang), 62. Šedivý (Pelda). Rozhodčí: Beránek – Ondráček, Svobodová. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 67. Střely na branku: 18:34. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4p.
Letňany: Cihoň – Krutil, Stránský, Němec, Skorčík, Bucek, Klatt – Straka, Pětník, Zrcek, Hebek, Hlaváč, Škarda, Černý, Václavík, Tůma.
Mountfield HK: Tichý – Pelda, Boukal, Naar, Havlíček, Perička, Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Ma. Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Da. Šedivý, Boštík.

Ohlasy trenérů

Petr Luštinec (Mountfield HK):
S dnešním zápasem v Letňanech nemůžeme být spokojení, protože ani přes naši optickou převahu jsme si nedokázali vytvořit nějakou šanci, abychom vstřelili více než dva góly. V poslední třetině Letňany srovnaly, vzápětí šly do vedení a my museli dotahovat na 3:3. Podařilo se nám vstřelit branku v prodloužení, za to jsme rádi, ale s předvedenou hrou nejsme spokojeni.