Zápasy mládeže
čt 1.9.2022 | Tomáš Prodělal

Třetí prohra v řadě. Dorost ztratil v Jihlavě náskok a padl 2:3

Zápasové menu

Dorostenci odjeli do Jihlavy s cílem odčinit úterní porážku v derby. Po první třetině, ve které Jakub Aschenbrenner dvěma góly v přesilovce poslal Východočechy do vedení, se zdálo, že by se to mohlo podařit. Poté však domácí zápas třemi brankami otočili. V závěru se mladí Lvi ještě snažili zápas vyrovnat, hra bez gólmana ale bohužel kýžený efekt nepřinesla, a tak Hradečtí odjeli domů s prázdnou.

Ohlasy k utkání


Za mě šlo o vyrovnané utkání, nicméně to jsme z něj udělali my svoji nedisciplinovaností. Měli jsme spoustu vyloučených, dva tresty na pět minut plus do konce zápasu je hodně. V tomhle směru si musíme sáhnout do svědomí a nesmí se to opakovat. Jsme rádi, že jsme si to vybrali teď v přáteláku, a věřím, že si to kluci uvědomí a nebudou to přenášet do začátku sezony. Ve hře pět na pět jsme podle mě byli malinko lepší a možná jsme si to jednogólové vítězství i zasloužili.


Opakovala se situace z předchozích utkání, kdy jsme měli velmi dobrý vstup do zápasu a dokázali si v přesilovkách vytvořit dvoubrankový náskok. Bohužel od druhé třetiny se hra vyrovnala, Jihlava byla nepříjemnější a nebyli jsme schopni se prosazovat ani z těch nejvyloženějších šancí. Ve třetí třetině už nám domácí nedali moc šancí se do zápasu vrátit a zaslouženě vyhráli.