Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-11-13" |  vypnout filtr

1234>
Tady nemůžu být sprostý, takže jen jedno. Všichni, kdo se dnes nacpali do kotle a drželi hubu, táhněte. Bylo to jak na pohřbu. To že si 5 minut na konci šalalalalujete, to nic nezachrání. Dnes byl náš výkon v hledišti ostuda kola. A nezapomeňte zase všude machrovat, jak jsme nejlepší. Už jste jak Komeťáci. Prohrává se o 2 goly a držíte pysky.
Tak k dnesku jen toto: Jak se může stát že minimálně 100 míst na sezení bylo volných ne-li víc, strašný okna v obraně, minimálně 10x volnej hráč Sparty před Kácou, to rozjíždění přesilovek špatný, myslím že tlak byl na naší straně a jak se říká Sparta nám dala lekci z produktivity, maj tam slušný hráče Hlinka, Pech a ten Netík posila dobrá navíc pro mě jejich neznámý golman zachytal slušně, od nás se mi líbí čim dál tím víc Kuko a Béďa, Tonda debut supr, v první třetině jim tam dal slušnou kličkovanou, škoda že jen z protiútoku 0:1, s Třincem dovízt aspon bod, novej trener tam to ted zacne lítat....
13.11.2015, 22:17
Dnes to neslo.patek 13.)nekdy hold musime s pokorou.rada z vas dnes tipovala jasnou vyhru.ale spa umi.neva priste znova.ono to pujde a tonda bude velka posila.
Tak pan GM ze mě dělá 3,14tomce, nebo potřebuje k otázce ?.Když není - neodpovídá. Speciální zápasy pro permanentkáře byly v sezoně 2 a vyhrál se jen jeden. Kdo ještě nepochopil, jednalo se o přípravu. A kdo byl ví , že Pláňka někdo stáhnul z děkovačky a děti na střídačkách měly smůlu.
dneska škoda, Sparta nás školila v efektivitě, my jsme svoje šance nedali, oni trestali z brejků. Asi bylo vidět, že jsou rozehranější z tý ligy mistrů :( . Jinak dost bídný naše 4 přesilovky, akorát snad jedna byla povedená. Diváci, co zůstali do konce, klobouček dolů Smajlík , a ti co odešli před koncem, škoda slov Smajlík . Jinak Tonda se snažil, ale -2 pobyt na ledě, Bedna tam měl pár tutovejch střel, ale zatím mu to nelepí. Teď v úterý do Polska, který budou mít nový trenéry, takže silnej oříšek Smajlík . Skorát nevím, proč teď v neděli nehrajeme v tom Brně...
Nebylo to tím, že mega klub Sparta co má fanoušky po celé republice a 80 tis. internetových fanoušků na fejsbůku není schopna vykoupit ani svůj sektor? Bez hostů to vyprodané nebude.
q13
13.11.2015, 21:31
JIŘÍ KALOUS a VÁCLAV VARAĎA končí na lavičce HC Oceláři Třinec! Oba po dnešní vysoké porážce ve Vítkovicích podali rezignaci a vedení klubu ji přijalo.
Q13
13.11.2015, 21:21
Tak vyprodáno přeci jenom nebylo. Bejt dnes o 1000 lidi méňe byla i lepší atmoška. Hold by to vyprodáme jenom na ty burany. Tonda bude super..dnes se mi líbil hodně. Snad v neděli přivezem 3 body Smajlík
Těch 2000 čumilů ať příště zůstane doma. Bez nich je to LEPŠÍ!!! Jak píše Vladimír, dnes to rozhodli brankáři. Jinak jsme byli jednoznačně lepší. Co ten Vydarený ale letos dělá, to nechápu. Ztracený body si musíme vzít v rozloženým Třinci (ten to zase schytal).
a ten závěr byl famozni.. zustali jen srdcari!! Smajlík Smajlík
HonzaHK měl pravda, víc lidí horší atmosféra. Jinak Sparta dnes ve všem lepší,jezdila jak motorová myš.
A za góly v první třetině Káca nemohl
Sparta byla duraznejsi ve všem bruslení, souboje a zakonceni. My jsme pokulhavali ve všem, ale hlavně jsme nebyli durazni v koncovce. Takových tutovek, co jsme měli. No k fans... Šlo to, 3.tretina byla super, ale bylo to jak jsem říkal, hromada lidi a každej cekal, až někdo začne fandit za ne. Smajlík :( Ale užil jsem si to, hlasivky pryč, tričko durch, tak to má byt. Birkow nas chtěl na konci zabit, ale to bylo za ten vykon. Doufám, ze se sejdeme ve stejném počtu i priste Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík NiC NEZ HRADEC!!!
Hradec hokejovej, Sparta precizní, zápas v pohodě, jednou se prohrát muselo, fandění k počtu diváků slabší, to se dalo čekat zafandili jsme si krásně až po konci utkání. Tonda šikovnej půjde to a příště mi bude stačit 5-5,5 tisíce fandících než 6,7 tisíce z nichž je plno čumících a jdou minutu před koncem domů.
Jinak dneska prohrály zápas 2 momenty gól na 0:2 těsně před koncem třetiny a chyba Vydareného před gólem za stavu 2:3.
Je to smutný, ale nejlepší fandění bylo až za stavu 2:5, když odešli diváci a zůstali jenom fanoušci.
13.11.2015, 21:01
Zaverecka luxuuus...tribuna je super...ale novy choral to je zradlo Smajlík Smajlík Smajlík
Viděl jsem nešťastný zápas, je nutno podotknout, že Sparta byla lepší, rychlejší a tvrdší, bohuže některé branky jdou na konto brankáře, již po první třetině měl nastoupit do branky Svoboda
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.