Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-11-25" |  vypnout filtr

1234567>
Kono....di byli tragický z hovna dali dva góly . pi.o ostravaci taktéž trága i když byli více na puku honili to po mantáku a pak střela doprostřed na Kácu a udělali z něj hrdinu,dnes ho oslavovali v neděli ho Kubalík a spol vycvíčí , dále mají benzináře, železáře a HC Blillu a to bude jinej kalibr, tak ať si to dnes užije tu nulu, přejte mu to, ale totálně mě nasral jak kecal jaký tam je perfektní zázemí asi nepoznal co je to za magora ten slavnej Strouhanka pod kterým dnes chytal s těmi chválami na stáj bych byl opatrný v jeho případě .
co jsem viděl, tak třinec jasně lepší ze začátku zápasu, po tý haluzi jsme začali bruslit a řekl bych že i oprávněně otočili zápas na naši stranu, pak vyloučení a vyrovnání. Na střely po první třetině tuším 11:7 pro domácí. Druhá se nesla v duchu, že jsme si něco odseděli a od té chvíle třinec tlačil, v podstatě skoro celou jednu přesilovku jsme odehráli ve 3 a 1/2, protože Kuko (jestli to byl on) zlomil hůl a neměl šanci cokoliv udělat. Paradoxně jsme následně ujeli (great play Isaac!) a skorovali, bohužel do přestávky jsme to opět nedotáhli. Potud jsem viděl, ve třetí byl zřejmě třinec aktivnější, i když to Kuko mohl překlopit v závěru pro nás za tři body. viděl jsem pak už jen prodloužení a tam to spadlo pro nás. Krásná nahrávka a pěkné zakončení.

Gratulace výjezdníkům!!! Byli jste slyšet a i díky rychlejšímu tempu děkovačky, byla slyšet na hokejce, i ta. Smajlík
25.11.2016, 23:05
Viděl jsem až třetí třetinu a prodloužení (a sestřih branek), takže těžko hodnotit celej zápas. Soudě dle onlajnů nás soupeř několikrát zle zamáčkl - aby ne, kádr na to má... Zasloužený, nezasloužený, každopádně dobrý dva body z Třince!
25.11.2016, 22:51
Tak tak, Koněpůle a "nějakýho" (i když kdoví zda si to ta jižanská mediální mr*ka jen nepřibarvila) Kacetla už nechte bejt...

Haló, dneska se vyhrálo v Třinci. A to je moc pěknej sukces. Docela jsem čuměl na to rozházení útoků - jen aby nám Jarůška neutopili ve trojce. No ale Rudu zas jednička nakopla. A Kukumberg je fakt spalovač - kolik už toho od derby zazdil? To by bylo gólů. Naštěstí v prodloužení zachoval chladnou hlavu a vymíchal hrubce luxusně (kredit za finálku zaslouží i Gregorc). Snad protrhl smůlu a teď zahájí kanonádu - šance na to má! No a budu se opakovat, ale Köhler letos válí! Smajlík
25.11.2016, 22:49
na isportu rozhovor s Kácou aby se z Pardubáku nepos*al
25.11.2016, 22:47
Neřešej protože jsou ve s*ačkách ale ono to příjde
25.11.2016, 22:44
A ta děkovačka? Jak dlouho jste přemýšlel, jestli mezi fanoušky zůstanete sám a vytleskáte si je?
„Tak oni moje jméno vykřikovali celý zápas, takže jsem jim chtěl poděkovat. Popravdě, byl jsem zvědavý, jak mě tady lidi v Pardubicích vezmou a bylo to skvělé. Nebylo vidět, že řeší nějaký Hradec.“

UŽ JE JEJICH MILÁČEK
Běžte už s těma Pardubicema do zadele.pokud vás tak vzrušujou tak se zaregistrujte na tom jejich slavným fóru. Fop
Koukali jste někdo na naše chlapáky?? .. Jak hráli? Vyhráli zaslouženě?.. Jak hrál Třinec? Tlačil nebo bída?.. Podle statistik to vypadá, že nás Třinec mačkal..

5 bodů za posledních 10 zápasů .. Skóre 12:38
Aby jsme si nehráli na ježíška jako s Plzní..

☻☻ NIC NEŽ HRADEC! F.O.P. Smajlík ☻☻
Martin Zenstation Dnes jsme viděli krásný prvoligový zápas, chybělo mu jediné a to HOKEJ. Nebylo na co koukat, ale na to se dějiny neptají. 3 body máme. Shootout Kacetla dobrej, ale moc práce neměl, každopádně Ondřej udělal to co Brandon ne, v klidu odchytal zápas bez zbytečných chyb a hned nula.

Jiří Boštík přesně tak, vystihl jsi všechno brilantně ;-)

Pavel Bartůněk- Když na něj nic pořádného nešlo tak proč by to v klidu nevychytal Dneska by to v Pohodě vychytal i Klouček
Prej jo.. někde jsem četl, že to byl zoufalej "hokej" na prvoligový úrovni....
Nevím co je na tom pravdy...

V kolem půl 5 usnul a vstal někdy po 8 Smajlík škoda.. zrovna jsem se chtěl mrknout Smajlík
nebudu reagovat :-) mimo toho, že Vítek byl uplně zoufalej, není střela jako střela. Pravda neviděl jsem to celý.
přesně tak, možná škoda že to kuko nerozhodl už ve III. třetině, ale parádní dva body. V neděli hurá na ševce!!! Tři body musí být, potřebujeme je jako sůl. Těší mě forma útoku, doufejme, že chlapci vydrží nějakou dobu po kupě a do Davosu se pojede s dobrou náladou.

A káca si to musel užít, takhle bezpracnou nulu už asi dlouho nebude mít. A víc už k polokoním ani slovo.
V neděli to musí bejt za 3 punkty.. Prostě musí... Smajlík

Nic než Hradec!
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.