Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-9-17" |  vypnout filtr

Tak ja uz nevim. Vcera e liga 4 strelci 4 zasahy, dneska Svajc 3 strelci 3 zasahy. Asi mi nezbyde nic jinyho nez to zitra zase poresit na strelce Smajlík
17.09.2016, 19:51
Sulinek to je ta jejich nova posila? Smajlík
Dej, Gregorc, Potulny 2x, Jarusek - Šulínek .. 5-1
17.09.2016, 19:24
Hm, jsem sice patriot, ale Hradeček už mě kolikrát vypekl Smajlík Při tý jejich formě neformě já ti nevím, těch 5+ snad jo. Spíš by se mi tam líbilo, USA - Evropa domácí a 4+. U Hradečku bych uvažoval i nad střelcema Šimi,Béďa nebo Lothar někdo z nich??? Smajlík
Já nevím.. Já zejtra asi zkusím za 500,- toto ... Kom-Vit dom a 5+ .. Hra-Par dom a 5+ .. Zli-Plzen dom a 5+ .. Tri-KV dom a 5+ .. a fotbal Plzen-Karvina dom a 3+... Kurz 39,11 Smajlík
Nedělám si srandu.. Ale měl jsem Mochen domácí a 3+.. Leicester domaci a 3+.. ManC domaci 4+.. a Dortmund hoste a 4+ .. Pak si říkám.. Tvle... Leicester to podělá.. ty budou zase hrát na 1:0 nebo něco takovýho, tak jsem to smazal.. a usnul jsem.. Vzbudím se a mlátím se tady do hlavy. Smajlík Smajlík
Pardon za 5000x vloženej příspěvek.. Nevím jak ani proč.. Smajlík
Já na to koukal... KDyby nebyli kopyta, tak to mohlo bejt 1:3 v poločase.. A to co předvedl rozhodčí.. Kdy po rohu běžíme 2 na soupeřovu branku.. a na půlce to pískne... by si zasloužil přes tlamu.. Bodík z Brna zlatej, ale vzhledem k průběhu ztráta.. Smajlík Smajlík
17.09.2016, 18:48
Hola Hola tipáč volá co vymyslíme na zítřek?? Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.