Mountfield HK

Diskusní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-2-17" |  vypnout filtr
 
1234567>
Honzahk karma +508 Reagovat
Honzahk karma +508 Reagovat
jinak po pauze nám jdou 3. třetiny, dnes šance Bendy na 3:0, nedal a z protiútoků 2:1, pak 25 minut slabších, Plzeň výborně bruslila a byla lepší, od gólu Richarda na 3:2 jsme byli lepší a bylo to výborný. Důležitá výhra, uvidíme na severu v neděli, každopádně doma jsme silný, i když PO je jiná soutěž a být do 4. je fajn, pokud zvládneš 2 domácí zápasy, jinak se to pěkně otáčí a liga je letos kurevsky vyrovnaná.
Coaler_HK karma +136 Reagovat
Nemerime Smajlík , jen mala vymena nazoru Smajlík Smajlík .
Coaler_HK karma +136 Reagovat
Ja bych rekl spise smer Koberec! Smajlík Smajlík Ne tak ted vazne, v Liberci zafandime a uzijeme si dalsi super vyjezd! Smajlík
Honzahk karma +508 Reagovat
neměříme, ale bohužel se tu měří Knoťasovy pindíky, a plno jiných a já si užívám to jak momentálně hrajeme, dneska Richar 1+3, Knoťas 3+0, příště někdo jiný se super bilancí, snad je to doprdele tým, co má nějakou vizi a občas je někdo lepší jiný horčí a tady se řeší píčoviny
zvedavej karma -929 Reagovat
neměřte si pindíky.. :-))
Honzahk karma +508 Reagovat
Já jedu do Liberku, nebo taky do Reichenbergu, nebo taky do Liberce, jak chceš Smajlík Smajlík Smajlík třeba tam budeš taky
Robsi karma +443 Reagovat
17.02.2017, 22:53
Tomáš Knotek! No jak vidno je to i o trenérovi, Tomáš nejen že nezapomněl hrát hokej, ale nezapomněl i to že patřil mezi nejlepší hráče v mládežnických letech, stejně jako Ruda. Hold pan Sýkora je Pan Trenér. Smajlík
King32 karma +657 Reagovat
17.02.2017, 22:49
Nutno říci, že ty dvě Knoťasovy víka byly nejen efektivní, ale i velmi efektní Smajlík ...ted jsem se díval na záznam, krásný gólečky!
zvedavej karma -929 Reagovat
viva.. :-).-))

odkaz
Coaler_HK karma +136 Reagovat
A o tobe, kdo hned nekoho urazi, to neco znaci Smajlík . Měj se! Smajlík Smajlík
zvedavej karma -929 Reagovat
ještě jedna věc na kterou jsem zapomněl, hradecký kotel je hlučný, pověstný, gaučáci občas spolupracují, atmosféra bývá jedna z lepších..

prosím prosím... nenechejte soupeřit domácí kotel s reproduktory s diskotékou.. speciálné po golech, kdy námi cloumají emoce a slyšíme repráky a jen tušíme koho máme vyvolávat jako střelce..

prosím prosím.. fanklube ozvěte se.., venku chápu, že nechtějí hradečáky slyšet při oslavě golu, ale doma?
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.