Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-22" |  vypnout filtr

12345678>
Jim to jebe v tý Moskvě.. Smajlík
CSKA - Jokerit začínali stejně jako dnes HK a pořád hrajou, už je 4. prodloužení, na střely 74-42 Smajlík

odkaz
22.03.2018, 22:47
Co udělá Liberec v sobotu? Vlítne na nás od první minuty... Na nic bych nečekal a udělal to samé. Bylo by to kdo s koho, ale nečekalo by se, od jaké minuty se bude prohrávat a věřím, že tam hráči konečně nechají všechno.
22.03.2018, 22:38
Jak už kdysi říkal pan Hlinka, hlavně se z toho nepo... Nemácenu se v tom moc babrat. Může ještě nastat spousta variant:
1. Budou hrát v sobotu jako v poslední třetině a vypráskaj koberec až na Ještěd (pokud nějaký křik v kabině byl, tak bych ho skoro tipoval na druhou přestávku. Určitě bych to nebral jako něco tragickýho, naopak, může to pomoci a je úplně kdo křičí na koho).
2. Budou hrát jako ve třetí třetině a po velmi dobrém a bojovném výkonu stejně prohrajou - to je holt hokej
3. Budou hrát mizerně jako první dvě třetiny a dostanou za uši a bude po sezóně.
4. Budou hrát mizerně a utrpěj výhru - i takový zápasy jsou třeba první v PO)
5. Anebo to bude všechno úplně jinak.
Je to sport, nejde o život. Chce to klid a zbytečně neriskovat prasklou cévku.
Z FB:
Bedřich Köhler se po sezóně přesune do brněnské Komety! Hradecký útočník na začátku března podepsal kontrakt s Brnem, ke kterému se připojí po skončení letošního play-off. Myslíte si, že tento útočník, který se nebojí černé práce bude přínosem pro Kometu? (F)
Taky jsem si dneska vzpomnel na Jirku Vašíčka :-( a co teprve Kudrnka, Frigo, Rasťa Dej, Míša Tvrdík, Koblížek a Lothar. HK - Třinec, první domácí zápas v novodobé extraligové éře, to povinně pouštět v kabině před zápasem a vysrat se na nějaké trojúhelníky alá Ajax Amsterodam
jono pravda ještě máme 60 min. Pokud se o 180o změní nasazení, přesnost, bojovnost chuť porvat se jeden za druhýho, žrát led tak šance je. Ale realita je taková, že domací zápasy jsme vlastně vyhráli se štěstím, Liberec nebyl horší a poslední tři zápasy si s náma dělali co chtěli...lituju všech lidí kteří tomu dávají tak moc... jezdí na všechny výjezdy, dělají chorea...6 měsíců ligy se těší na svatek- play off a potom příjde tohle...
Nemůže někdo zaslat panu Kmoníčkovi dotaz? Já nějak nemám registrovaný nick.

bylo by to krátké:

Nepřemýšleli jste nad angažováním nějakého motivačního trenéra? Například Jirka Vašíček by jistě vysvětlil, že se má na ledě bojovat.

-
neříkám tím, že by na to všichni prděli, ale zase.. kromě Koukyho s Bergrem tam ty zápasy nikdo nelítal. Tak snad se sobota povede, i když... Smajlík
Jak říkal brácha na začátku série. Buď v klidu, je to domluvený na 7 zápasů. Takže buďte v klidu a v pondělí je loupnem.
při přesilovce 5:3 1 minutu 53 sekund mě hned napadlo, odvolat Jarcka, alespoň by to mělo koule
22.03.2018, 22:21
Jdu si pustit záznam z domácího zápasu s Plzní a pak s Vítkovicema ... alenevím jestli mi pak nebude hůř... ale jako studiní materiál výborné !
Taky si myslim, že trenér začal zbytečně zmatkovat a od 3 zápasu každý zápas přehazoval sestavu, nevěděl už koho kam dát..to je jasný že to nepujde hned, tady už ale není prostor pro zkoušení..v sobotu to nechat jako 1 zápas u nás, možná jen do prány Jardu, hlavně vrátit Vopelku a Ziga, Andrise nechat ve 2 místo Kukumberga a ještě to zkusíme jsme Hradec !!!!!!
Každý v Česku je trenére, zvláště po prohraném zápase. Ale přesto: máme bez pár vteřin dvouminutovou přesilovku 5 na 3, stav je nepříznivý, nejde to, skoro dva zápasy nevstřelený gól a co bych udělal jako "trenér" já? Odvola bych brankáře a před branku bych spolu s Kohlerem postavil dalšího sloupa, a to Smoleňáka. Byl by to risk, ale být to 0:2 nebo 0:3 za současné zápasové konstelace, tak to už je vlastně jedno... Prostě tak bych to udělal já, ale uznávám, že Venca Sýkora je pan trenér a měl v hlavě jinou taktiku... Občas dám na první pocit, ale víte co mě napadlo ihned po skončení zápasu? Že konečně v Liberci vyhrajeme (po jedenácti zápasech?) a v Hradečku ty pacienty přejedeme (Je tedy fakt, že Liberec hraje v P.O. velmi zkušeně, někde se ta dvě hraná finále musela projevit. A když nefaulují a nebrečí, jsou velmi silní, bohužel...). Tak se hezky 2x vyspat a ještě zafandíme... Tak silné mužstvo už asi dlouho mít nebudeme, a pokud se letos vypadne už teď, bude hodně dlouho cítit hořkost a pachuť jak ze strany pana Pěkného, tak od realizačního týmu i hráčů. Dojde potom asi i na značnou obměnu kádru. A v tom případě bych měl svrbení, že Oslíci půjdou příští sezonu výše (letošní P.O. je nakopne, přijdou sponzoři a i někteří dobří hráči) a hradečtí lvi níže. Může se dokonce stát, že poprvé od vstupu HK do ELH budou po Z.Č oslíci výše než Lvi... Ale to jsou zatím spekulace. Ještě zabereme v sobotu v LIberci, v tom debilním čase...
22.03.2018, 22:00
A ještě k Bedýnkovi všichni víme že je problém pro kabinu, jen na Slavii ho ukočíroval Růžička.
Už dnes nemám slov..vidime a píšeme to všichni... .No nic ještě šance v discoland u..pak už konec. A pak MS - mistrovství světa..). Ave bando a dobrou noc. Xeno sorry nevšiml jsem si.. (. AVE Hradec
22.03.2018, 21:52
Je konec, pánové a dámy. I kdyby v sobotu hráli podruhé v celé sérii play-off hokej (poslední tři zápasy hráli spíše, já vlastně ani nevím co, ale play-off rozhodně ne), karma je vyvážená ve prospěch Liberce, který byl bohužel ve všech zápasech lepší, jen snad v tom prvním byl "pouze" vyrovnaným soupeřem a v tom druhém nám přenechal vítězství vlastní nedisciplinovaností a emoční neschopností v zápase, ve kterém nám opět nic nevycházelo, dokud se soupeř sám od sebe nezhroutil do sebe. Od druhého zápasu už se ale nehroutí, zatímco my hrajeme stále stejně. Jsem z toho zklamán, na mizerné série, ve kterých Hradec vyřadil především sám Hradec jsem zvyklý (Boleslav, Zlín, do určité míry i Sparta, kde jsme především v Holešovicích hráli jak ponocní), ale pravděpodobně jsem ještě v naší krátké PO historii ještě nezažil, aby tým hrál tak odevzdaně, bez zaujatí, bez ochoty dohrávat alespoň ty souboje a porvat se o vítězství alespoň silou, když hokejově to nejde.

Netuším, co se děje, ale jsme týmem pro základní část. 5 sezón, 5 sérií play-off (Liberec prozatím nepočítám). 4 vyřazení a 1 vítězství nad slaboučkým Litvínovem. Každoroční evergreen je náš mizerný výkon v play-off. A nebude to náhoda.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.