Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-8-13" |  vypnout filtr
 
12>
13.08.2023, 20:28
jo, s Hroňasem, Zadinou, Nečasem a spol. čutal charitativní turnaj... byl z nich kupodivu nejrozumnější Smajlík

je fajn, že "hříšníci" jsou v Hradci a pořád naši... za mě jen škoda, že chyběl Štohanzl
Hlavně, jestli jim tam nenesl nějaké "doplňky" Smajlík
K tomu povede ještě dlouhá cesta. Spíš je fajn, že jsou oba v Hradci a chodí na led no
Nemyslím si, to spíš v Jablonci a Budějkách půjdou jako první trenéři Smajlík
A všichni s dobrou náladou Smajlík
Dneska v malé hale na ledě Kevin, Marcel, Hroňas Smajlík , Patrik Kincl Smajlík , McCormack Smajlík
13.08.2023, 18:03
Souhlas. Uvedl se moc hezky, ale určitě by bylo fajn to potvrdit. A kam s ním? Viděl bych to do Kolína k Soukupovi, se kterým by mohl i bojovat o pozici jedničky a být ready zaskočit u nás. Otázka je spíš co se Sajdlem... Loni za Kolín 10 zápasů, dalších 6 za Benátky n. J. - když se nedostane pořádně do hry, asi se nemůže tak dobře rozvíjet. Možná nějaké hostování ve 2. lize?
Proboha proč? Neříkám, že to je nějakej extra trenér, ale stačí se podívat třeba na Plzeň, která je kádrem o úroveň jinde a jakou hrajou pod Koubkem bídu. Jinak řečeno, kdo lepší za něj?
Bacha já neříkám, že je propadák nebo tak, jen že nikdo tady nemůže vědět co od něj prostě čekat… buď to může být něco jako Klouček, co je vedle a nebo to může být něco jako Sajdl…
13.08.2023, 15:59
No každopádně určitě rozhodnou dobře at tak nebo tak jelikož u nás nebyl nikdy dle mého tzv. brankářsky propadák naopak vždycky o nich byl pak zájem nebo zapomněla jsem na někoho ?
Dal bych mu prostor ještě v 1-2 přátelácích a pak rok na farmě a uvidí se… a jak tady někdo psal to JPP o Dynamu nebo co to bylo, tak by se stejně jedině dostal na pozici dvojky v Dynamu B…
Chlapi a dámy, já bych z toho Vomáčky, tak odvařenej nebyl… chytal doslova jeden přátelák za farmu, kde to vypadalo jak když se parta kluků v zimě sešla na rybníku… a jeho statistiky v zámoří komentovat nebudu, protože za junky mu to šlo, ale pak chytal za nejhorší tým a vypadalo to jak…. (Jako chytej něco, když tvoje obrana je jak jak díry na D1), ale k věci - prostě nikdo tady nemůže vědět jak bude chytat a už by ho tady hned každý chtěl… jen můj objektivní názor Smajlík
V ten čtvrtek zachytal parádně. Navíc je to odchovanec. Jenže kam s ním? Smajlík
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.