Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-8-18" |  vypnout filtr
 
12>
Nejen sportovní úsek, ale i vedení, které poté sportovní úsek podrží. Jenže to by chtělo opravdu velkou odvahu a tu snad s jistou výjimkou v podobě Plzně nemá nikdo v ELH. Když se nasadí více mladých nezkušených, stoupne riziko, že výsledky nebudou takové a fandové začnou brblat, bude chodit méně lidí. S jistou nadsázkou všichni chtějí vidět v sestavě mladé odchovance, ale všichni také chtějí, aby klub co nejvíce vítězil. Je to začarovaný kruh.
Další aspektem je, že mladí odchovanci jsou v platové struktuře úplně nejníže, poté stačí i jen o něco lepší nabídka a odchovanec podepíše jinde. Protože i například 15% zvýšení na výplatní pásce pocítí.
Ve zcela otevřeném scoutingu z DDReal vidím vliv jejich nového trenéra a de facto sportovního šéfa, který si takto dokáže nenápadně a relativně levně hledat zdroje. Ví, že nemohou kupovat jen hvězdy. Nepletu-li se, regionálně se takto choval i v Třinci, kde se koukal i do sousedni Ostravy. Relativně lacino pak mohl získat mladého kluka z regionu, kterého úplně nevytrhne z domova.
Pánové Kmoníček a Martinec by si na to měli dát pozor.
18.08.2023, 15:30
tak to přejdi, ukaž , že to umíš


hele upřímně myslíš, že bych někdy nechtěla někoho poslat tady do pr....a zahrnout ho hesly jako kr..pi.... Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík to víš, že to umím , ale sem to fakt nepatří to by byla žumpa Smajlík
Neříkám, že neví, jen si občas nevidí do pusy, když nedokáže přijmout odlišný názor. Smajlík
Jak nejde? Ukaž svoji silnou vůli a vykašli se na to, akorát se snižuješ na úroveň toho, co ti vadí. A všem ostatním dohromady tady otravujete život vzájemnými urážkami. Většina rozumných lidí si to tady umí vyhodnotit, kdo je jak velkej blb a na koho má a nemá smysl reagovat. Je jen na tobě, na jakou stranu se přidáš Smajlík
Nezlob se na mě, ale s těmi dvěma jsem se tolikrát snažil o normální, věcnou debatu a četl jen samé urážky. Takže s nimi si cokoli vysvětlovat pro mě ztratilo význam. Nejlepší je ignorace (což občas nejde), když se ti dva rozhodnou na někom si vybít své životní frustrace.
Jen do toho Smajlík moc mu to tady v čr poslední dobou nešlo, tak tohle má lepší.. na 100%… vydělá prachy, zviditelní svoje jméno, protože na něj lopaťácký plačky budou nadávát a plakat… za mne dobrej tah… dávám tomu cca 2-3 roky a hokejisti už to budou mít u prd*le a zase si tam budou hromadně chodit vydělávat prachy, jako tomu bylo dřív (viďte PANE HAŠEK ?) Smajlík Smajlík Smajlík
18.08.2023, 15:06
jede tady někdo do Švýcarska ?
18.08.2023, 15:05
s Bronx jsme si to vysvětlili tudíž nemám problém a Pinqin občas prudí(:-)v dobrem), ale nikdy jsme se neuraželi nebo jsme si vysvětlili co a jak takže problém nemám s nimi , můžeme tady debatovat o hokeji hádat se, ale nechápu proč se navzájem urážet , ještě ke všemu u posledních příspěvku ohledně pyrotechniky na fotbale Smajlík
MISLAV ROSANDIČ🇸🇰 po konci v Hradci Králové míří do Ruska. 👉 Osmadvacetiletý obránce by měl podle ruských médií podepsat roční kontrakt s nováčkem KHL Ladou Togliatti. Slovenský reprezentant uplynulou sezónu začal v Liberci, poté zamířil na hostování do Hradce. Ani jeden z klubů mu po konci ročníku nenabídl novou smlouvu. Rosandič odehrál dohromady 65 duelů a připsal si 12 bodů (1+11).
Už si jen udělat popcorn a vzít do ruky colu Smajlík Smajlík Smajlík
Já jsem ale především hokejový fanda, pouze jsem se vyjádřil k aktuálnímu tématu ve fotbale.
A nevím, proč si nevšimneš těch dvou šašků, kteří tu každému, kdo má jiný názor akorát nadávají Smajlík
Koukám že touha některých tady, po cenzuře a totalitě, je odrazem vládnoucí menšiny ve státě...stejně jako vyzývání tří samozvaných vůdců, které bych mohl stejně vyzvat, aby odešli, když se jim to nelíbí...ale nepotřebuji k životu, abych komukoli říkal, co má dělat a mluvit, pokud je ještě svoboda projevu a slova...respektuji názory všech na cokoli ❤️🦁🖤 ⚪️⚽️⚫ (dlouhý řetězec byl zkrácen) Hradec!!! Králové!!!
18.08.2023, 14:03
Bude dobre, kdyz v “tom nechozeni” na zdejsi forum budes pokracovat👍👍

- bez hopsat na focusovy forum a vezmi prosim tam to druhy vemeno 2001 - nikomu tu vase FOCUSOVE nazory TADY chybet fakt nebudou🤕🤕 Smajlík

PS: jen ten svuj obrazkovy nick zmen prosim zpet - ten praseci ksicht k tobe sedi vic😂😂
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.