Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-8-29" |  vypnout filtr
 
29.08.2023, 23:24
Co vím, tak ukončil profi kariéru a chodí se klouzat na pohodu s hobíkama v Edenu. A je spokojenej. Hokejista výbornej, škoda, že sem přišel už vyhořelej...
Takže do ústí za tátou Smajlík Bez něj se nikde neprosadil
Najednou ruští a běloruští sportovci už můžou do Čech a dostanou víza ostuda český vlády.
A Nikita který nemá nic společného s Ruskem tak nedostane 👎👎.
Tam mám pocit že minulý rok v průběhu sezóny skončil že by se vrátil?
Podle GM na přelomu srpna září takže nejspíš v následujících dnech
Kdy budou představeny dresy na sezonu? Jsme to nejak propas
Díky
Nevíte někdo kde momentálně působí Vladimír Růžička mladší?
Hlupákovi nikdy nevysvětlíš, že jeho názor není ten jediný na světě a že i ostatní lidé mají právo na ten svůj Smajlík Ale to je tady stále dokola stejná písnička, já už to raději ani nekomentuju Smajlík
Však v pohodě, je to zajímavý a snad i nadstandardní hráč, ale je mu 23 a nemá doposud nikde v žádném dospělém týmu odehranou celou sezónu. Sedět na kase, tak nevím jestli bych ji otvíral s vědomím toho, že stejnou práci možná udělá třeba Pajer nebo Moravec za třetinu platu. Kdyby ho GM skutečně tak moc chtěl, tak tu byl. Někoho bychom pustili do jiného klubu.
To jedno povedené MS bylo sice za junky, ale i tak… je to rozdílový hráč
Cože ? 😂😂 povedli se mu asi už 2 ms, ale nevadí a v AHL jsem na někoho koukal a i ve finské lize a ten hráč je úplně jinde, nemluvě o tom, že mu je teprve 23 a má potencionál být ještě lepší… je to prostě škoda a pro nás velká ztráta, ale souhlasím s GM… cítím, že Kevin letos oblékne náš dres 😝
29.08.2023, 13:06
Docela zábavný Smajlík Nějak to na mě působí, že ta vlna špíny z jihu za ten týden vymizela někam do vytracena a Bartošák namísto mediálního lynče baví před kamerou. Snad to tak opravdu bude, brzy nabere kondici a bude v brance oporou.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.