Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-8-30" |  vypnout filtr
 
30.08.2023, 22:20
odkaz Je to zatím jen refrén, celá by prý měla být v neděli na zápase
30.08.2023, 22:17
No joo, Metanol je moje srdcovka, a ač jde fotbal totálně mimo mě, tak hymna se jim dost povedla Smajlík
Teď na ČT24 (od 20:00) zajímavá reportáž k možnosti působení sportovců ruského občanství v našich soutěžích. V podstatě všichni odborníci se tam shodli na tom, co tady i my laici opakujeme už více než rok, tj. v případě, že tito sportovci nereprezentují Rusko, ale konkrétní (neRuský) klub (a nejsou dány ani žádné jiné okolnosti nasvědčující tomu, že tito sportovci podporují tamní režim - což si mají příslušné orgány prověřit), neexistuje (a na základě vydaných usnesení Vlády ČR) ani nikdy neexistoval právní důvod jim v tom bránit.
Tak Votroci super nová hymna Smajlík
Já to nechápu… však ve Spartě mu to šlo i bez táty a pak takovej propad ? To je nějaký divný ne ? Jak se z Růžičky co hrál ve Spartě a za 39 zápasů měl 26 bodů, může o dva roky déle stát hokejista co nemá na chance ligu… Smajlík Smajlík Smajlík
Tak pokud bude hrát Mac, bude hrát i Kevin a místo v útoku už nebude tak jak tak Smajlík
30.08.2023, 17:07
Cizinců máme ale šest, pokud bude hrát i McCormack.
To vím, ale tam je rozdíl, že je to jen jednorázově. Z dnešní tiskovky sem pochopil, že to chtějí měnit a sjednotit s okolními státy i v případě našich soutěží.
Tak podle mě, pokud bude fakt vůle, a love, tak tu od zimy může být. Samozřejmě nejvíc záleží na tom, jestli to CZ legislativa dovolí nebo ne. V takhle nastaveném chaosu lze jen těžko něco předpovídat.
Vláda oznámila,že bude měnit postoj - účast Rusů v soutěžích bude možná, pokud přímo nereprezentují a nesoutěží za Rusko. To by asi otvíralo cestu Nikitovi, ale už má podepsáno jinde 🤷🏼♂
To je spíš takový článek splácaný z informací co kde proběhlo. Pak aby to bylo zajímavější tak tam novinář přihodí zajímavou sumu zřejmě vycucanou z prstu co by měl údajně brát v Litvínově. Takže na jihu hned volá Salfický Dědkovi, že je musí přeplatit. Sice ani jeden z nich nemá ponětí jestli je to levák nebo pravák, ale oba se shodnou, že ho potřebují. Přeci jen někoho koupit musí, když zatím získali jen toho Vomáčku do Béčka.
Takže jsem zvědav zda v mém trochu crazy příspěvku bude aspoň trochu pravdy.
odkaz

Tak Kirk za 300 klacků Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.