Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-9-5" |  vypnout filtr
 
123>
odkaz

Neodcházel odsud Lukeš s tím, že dvojku dělat nebude? Smajlík
odkaz

Mandát už se podle mě těší Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík


Mountfield HK bude rovněž k vidění na televizních obrazovkách, jelikož hned úvodní utkání 1. kola na ledě brněnské Komety (15. září od 18:00) bude vysílat O2 TV Sport, podobně jako reprízu finále proti Třinci (29. září od 17:00). V České televizi by pak měl být Hradec Králové k vidění v rámci úvodního východočeského derby sezony proti Pardubicím (9. října od 17:20). Aktuálně je start naplánován na 17:20, avšak řeší se kolize termínu s fotbalovým zápasem Votroků se Spartou.

odkaz

nebude to dlouho trvat a bude jasno...
Hlavně je pan Čížek z Českých Budějovic a nikdo mě nepřesvědčí, že zrovna on není zaujatý až až. Navíc postavit kokain, že je to vlastně menší zlo než nějaký doplněk stravy svědčí o jeho morální pokleslosti. Ono to tak často bývá, kozel zahradníkem.
05.09.2023, 18:48
Podle veřejných informací probíhá namátkové testování každou chvíli a zatím vše čisté.
Myslím že to, jak dlouho je daná látka zjistitelná v krvi, záleží právě na tom, co za látku to bylo.
Když si dám 5 piv, tak druhej den není po alkoholu v krvi ani stopa, kdežto když si dám jointa, tak nějaké stopy po užití tam můžou zůstat až měsíce. Teda říkal kamarád... Smajlík Smajlík
05.09.2023, 18:23
Sparta hraje 5.10. ve Španělsku, takže jiná možnost než neděle asi být nemůže. Spíš by mohlo dojít k posunutí začátku hokeje.
05.09.2023, 18:20
Nejvíc mě fascinuje, jak moc po tom rozsudku všichni (z řad neodborné, na sítích komentující veřejnosti) volají. Objevují se názory, že je to tím, že "je to Hradec", tomu se všechno odpustí, protože "naše vedení tahá v zákulisí za nitky". Nikdo si asi neuvědomuje, že my, potažmo klub by byl všema deseti pro, aby byl verdikt vynesen co nejdříve, protože to čekání a napětí je pro klub celkem svazující a stresující, když ani nevíme, jestli nám v lednu někdo neřekne, že nám odebírají 20 bodů. Pořád je přeci lepší tohle vědět před začátkem sezóny, než před koncem.

Další, pro mě absolutně nepochopitelný výlev jižního experta: "No co, Mandát byl jednotlivec, který si trochu užil večer v klubu a jako náhodou se na to u něj přišlo, kdežto v Hradci, tam to byl "organizovaný zločin", kde klubový lékař podával celému týmu doping."

Nicméně mě osobně by fakt zajímalo, jestli by něčemu pomohlo, kdyby to ti tři "hříšníci" opravdu klubovému lékaři sdělili, že si ten přípravek berou. Podle mě by prostě kouknul na krabičku na složení a povolil jim to. Přeci s tím nepoběží do laboratoře, aby zjistil, jestli v tom není něco, co se na krabičce nepíše.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.