Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "bublix" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
10.12.2019, 23:41
Tak #78 dostal pokyn, aby se vrátil z letiště Šeremetěvo zpět na bázu...
10.12.2019, 22:33
Výborné představení....Děkujeme...Mazi je bůh
08.12.2019, 18:37
Doufám, že dnešní asistence Vincoura na gól Deje bylo to poslední, co v Hradci předvedl...
Vánoce, vánoce přicházejí....
08.12.2019, 18:37
Doufám, že dnešní asistence Vincoura na gól Deje bylo to poslední, co v Hradci předvedl...
Vánoce, vánoce přicházejí....
02.12.2019, 09:05
I když by se dalo říct, že si to "sedá", nejde to tak rychle, jak bychom si všichni přáli, pořád to skřípe a drhne. Včera tři body s houževnatou Olomoucí super, lepší doma vyhrávat 2:1 než prohrávat 5:6 že....
Včera se mi líbilo, že jsme se nebáli trochu přitvrdit....ovšem Smoldův blikanec byl na pokutu v podobě krabice tatranek do kabiny minimálně.
První centr pořád chybí....tvrdím, že opravdu kvalitní centr by to hodně zvednul, o přesilovkách nemluvě....Líbil se mi Ruda, maká a nekecá, jeho čas přijde...Co s Vinckem, vypadá, že Růža mu dává hodně velkou a dlouhou šanci na restart, ale donekonečna to nejde. Paulovič by na jeho místě byl platnější.
Cokoli ze Zlína bude super, a v neděli další "povinnost" tápající Vítek....snad se na nás nechytí...A zítra si doufám užijeme pěkného hokeje se Zugem.
29.11.2019, 20:12
Dva body z Varů zlatý...Děkujeme... Smajlík
29.11.2019, 09:11
Co všichni zobete? Smajlík Smajlík
27.11.2019, 20:11
Prý nepotřebujeme...budeme ještě třeba 20 kol čekat, až se z toho vyhrabou hráči sami...to už taky můžeme být v p outu
27.11.2019, 06:58
Máš pravdu, těch výher 1:0 co jsme mohli mít, kdyby pořádně chytal Smajlík Smajlík
26.11.2019, 19:10
Jestlipak zůstane někdo po tréninku na ledě a trénuje střelbu....na přesnost, zápěstím, priklepem, z první....ani hovno....ale bude se nadávat na Mazance...po první třetině jsme měli vést 3:1 min....Místního chráněnce R. Pavlíka to evidentně nebaví, v pátek místo něho a Jordana dát Paula a Kubíka...
24.11.2019, 21:46
Pokud je pravda, že se vyvolal jen jeden kouč....tak to ať jde celej kotel do ...... Smajlík Smajlík
24.11.2019, 21:03
Jako že se dneska vyvolal jen jeden z hlavních trenérů?Nevím, ptám se...
23.11.2019, 20:11
Reakce na Zazicekzaza33: Mluví se tu o trpělivosti. Zásadní problém je, že trpělivost nemá samo vedení. V tu chvíli jde všechno do loje. Přesně jak tu někdo psal - podívejte se na Spartu nebo Brno. Co vloni Sparta? Nic moc, ale dali Kruppovi důvěru a to jim teď oplácí. Brno poslední 3 roky mělo obrovský výpadek a řešil to někdo? Ne. U nás hra nebyla nic moc ano, ale body jsme měli. Vedení nemá tu trpělivost a rozhodne se pro změnu. Neříkám špatnou, neříkám dobrou, ale je to prostě změna. Teď nehrajeme dobře a nemáme ani body a padáme tabulkou. Mazi šel nahoru, ale tým mu fakt nepomáhá. Všichni hráči jsou pod dekou to je vidět. Hráči se snaží, ale nejde to. Chce to dva tři góly zadnicí, hlavou nebo tak nějak ať se máme od čeho odrazit. Jediné s čím nesouhlasím je Vincour. Ten kluk je pod dekou jako všichni, ALE je mu to naprosto jedno a to mě se.e nejvíc. Neudělá krok navíc, vypadá jako by ho to nezajímalo. Nevím myslím, že tomu by trejd prospěl. Jak jemu osobně tak i nám. Já osobně si Lva přeju do HK už asi 5 let takže bych ho ráda viděla v našem dresu. Jinak nechápu, že pouštíme Dragouna. Centry dobrý nemáme a pouštíme centra, který si to vždy odehrál. Pustíme Biče, dalšího centra, který tady hrál max třetí lajnu ale v MB hraje první. Na O2TV se řekne, že potřebujeme TOP plejera už rok a půl, ale rok a půl nic to je myslím vizitka jak vedení tak SM. Tak když ho rok a půl potřebujeme tak proč tu není? Zítra hrdě za Hradec! Musíme jim pomoct! Tahle deka je pořádná duchna a my jim musíme pomoc z ní vylézt.
Tak zrovna Spartu a trpělivost bych moc nespojoval...Tam po loňský sezóně zůstal jen Krupp a uklízečka, do posil nasypali obrovskou raketu a ty prostě fungujou...
Ale jinak souhlas s podporou, snad kotel zítra proberete...i když mám často výhrady a kritiku, tak podpořím z gauče..
23.11.2019, 16:09
Co myslíte, maká SM na nějakém trejdu nebo má v hledáčku akorát muflona na posedu? Smajlík Smajlík
23.11.2019, 15:02
Jste naivní, že myslíte, že by 35 letej Hovorka to tu měl nějak zvednout?....Potrebujeme kvalitu, ne plejera do 4 lajny....než podobní Hovorkové, to radši nikoho....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.