Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dzany13" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Super, to je bezva a jdeš v pátek 1.9. na Berlín? To bude ještě příprava tak si můžeme Hradecký. nebo pak 15.9. na Kometu.
Jak chces Ty. Me prijde fer to udelat jak pisu. Treba ani pivo nepijes :-)
To plati pro kancila ... koukam, ze jsem nedal reagovat :-)
To neva, na hokeji Ti koupim pivko, klidne sem dam sve cislo a sejdeme se tam. A budu rada kdyz se ozves. Diky moc.
Tohle je pecka a moc se těším Friga .......bomba.
Teoreticky ano, ale tady se vsadím že se nic předělávat nebude...
Já jsem si myslel, že tam to opláštění je z důvodu toho aby se tomu dal nějaký vzhled a zakrylo to ten beton pod tím. Tohle za mě ztrácí smysl, proč tam je něco co neplní ten účel. Rozumím tomu, že je nějaký návrh a pak to třeba vypadá trochu jinak, ale tady nevím nevím...
Já jsem si myslel, že tam to opláštění je z důvodu toho aby se tomu dal nějaký vzhled a zakrylo to ten beton pod tím. Tohle za mě ztrácí smysl, proč tam je něco co neplní ten účel. Rozumím tomu, že je nějaký návrh a pak to třeba vypadá trochu jinak, ale tady nevím nevím...
Určitě chápu Tvoje argumenty, ale mě to spíš přijde, že se to liší trochu víc. To opláštění tomu dávalo vzhled jak to bude vypadat. Nyní ani není v podstatě vidět, akorát konstrukce a zatím beton. Podle toho jak píšeš, že je to dobrý tak to mohlo být ještě lepší kdyby se tam nedalo nic a to by bylo ušetřených peněz a světla v kanceláři. Někomu to nevadí, někomu se to líbí. Včera jsem tam byl a pro mě je to zklamání.
Taková sledovanost v " okurkovce" nebyla ani v Pardubicích za dob generálního Rohlíka ..... a že to byl doveda.
Za tohle si Rulík muze sam.... vzdyt mu to pan Dedek nekolikrat rikal jak to ma udelat a on ne ne poslechnout...to se na me nezlobte, ale to nemohl nic jinyho cekat ....
To vis, Xena nazývá věci správnými jmény. Tohle mít doma za manželku tak mě jebne.

Po finále Ligy mistrů, Prezidentského poháru tu máme i finále Extraligy .... za mě super a gratuluju všem ve předu s Tomášem Martincem.
Takhle to dopadá, když Štěpán Lukeš nechce bojovat o místo v týmu.... teď to bude mít těžké o to víc.

odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.