Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "matousek" |  vypnout filtr
 
1234>
Já si myslím, že tady VR má zůstat. Bude mít víc času a mužstvo si na něho zvykne, on si ho vytvoří k obrazu svému. Ale není možné, aby na to byli 4 trenéři. Martinec se může jít zase učit třeba k té mládežnické repre, ale VR musí mít volné ruce.
A musím říct, že tolika příležitostí mladejm odchovancům jako VR, určitě Martinec nedal.
Je zajímavé číst tady ty různé příspěvky. Na Vrchlabí se nadává, ale přitom doufáte v postup, aby ti "skuteční" talenti, ti, které nikdo nikde napříč Chance ligou nechce, měli kde hrát, když jim to bylo přislíbeno...
Upřímně, žádný hráč s potenciálem pro "A" tady není. Možná někdy v daleké budoucnosti Morong. On totiž rozdíl mezi juniorským a dospělým hokejem je veliký. Jsi slušný junior, neznamená, že budeš slušný v chlapech. To na sobě musí moc a moc pracovat. Ale to oni neumí.
Za postup Budějek jsem rád, přibudou jiskřivá utkání. Teda, když tady se to nějak ustálí, bude jasně daný trenér a hráči budou vědět na čem jsou. Není potřeba mít 4 "trenéry", kdy min. 2 z nich jsou tam jen od držení papíru.
Bohužel, plně s tebou souhlasím. Hokej, resp. sport se přece dělá pro diváky a ti když nejsou, je to o ničem. Nemá to atmosféru, je to mrtvé. Nehaním ani hráče, protože to musí být opravdu těžké. Chápu, že jsou nějaké marketingové povinnosti, ale za tuto situaci "nikdo" nemůže, tak se hold nebudou plnit. Hrát bez diváků, je pro každý klub hodně ztrátové po stránce ekonomické a ztrácí to svoje poslání - zábava pro lidi. Takže za mě jednoznačně - ukončit letošní sezónu.
To Jababa: Já, když čtu tvoje příspěvky, tak si říkám, že musíš být a si hodně zapšklá....V podstatě za všechno může Bednář, kterému je podle tebe přednější Vrchlabí. Zkus si nadskočit nebo přešlápnout, třeba se ti uvolní vedení. Že pomáhá co mu síly stačí Vrchlabí je jasné, protože i pro budoucnost Mountfieldu je potřeba, aby měli farmu v Chance lize a hráče, kteří jsou součástí širšího kádru "A" měli kde hrát. Ono totiž, od příští sezóny se již v Chance lize sestupuje, tak si každý rozmyslet nechat u sebe hrát jen tak někoho...A sáhněme si do svědomí, ti naši "čekatelé" na "A" nejsou zrovna playeři, po kterých by hned každý sáhl.
A co se týká posil, které Bednář přivedl či nepřivedl, tak to vidím asi tak, že hráče, které chtěl pro svůj hokej Martinec mu přivedl a že nejsou zrovna vyhovující pro styl Růžičky, to už je druhá věc. A docela chápu, že v lednu se nějaký kvalitní hráč shání špatně. Kvalita je pod smlouvou a pak je to i otázka peněz. Je potřeba dohrát sezónu s tím, co tady máme. Prostě musí každý začít u sebe a ono to půjde. Svoje problémy má každý mančaft. Včerejší Brno bylo v hodně mladé sestavě, také žádná jména, ale své vítězství si prostě i se štěstím vydřelo, ubránilo.To my tady máme kvalitnější mančaft, tak hold to nebude krásný hokej, ale body se musí vydřít. Musí se vrátit nohama na zem a začít makat pro mužstvo.
Stát se může cokoliv, ale pokud je mi známo, tak mají svůj kádr celkem slušný a když pominu Bednáře se Sýkorou, tak i věkově hodně mladý a perspektivní. Nevím, jestli by se spokojili s tím, když by se jim tam posílali mlaďáci k obehrávání. Ti by spíš potřebovali zkušené borce.
Ke včerejšku asi toto: Naprosto elektrizující atmosféra, a přátelská atmosféra. Ani nejsme moc zklamán, že jsme nevyhráli, protože sportovně uznávám, že soupeř byl ve všech směrech někde jinde. Skvělé přesilovky, ale celé jejich taktické pojetí hry bylo parádní. Prostě byli lepší a zaslouženě zvítězili.
Našim hráčům nelze vyčíst, že by nebojovali, ale byla to pro ně skvělá škola, kde viděli, že do špičkového hokeje jim ještě dost chybí. Že musí - hlavně ti mladí na sobě ještě hodně moc pracovat. Jestli se chtějí posunout dál a třeba i do zahraničí, mají před sebou ještě dlouhou cestu.
Teď je třeba si odpočnout a zase se vrhnout do práce, protože v naší soutěži to zatím není zrovna hitparáda.
Ta obrana je hrůzostrašná. Šalda je naivní, Šidlík pomalý, atd.... A modla HK R. Pavlík ten je zralý na tribunu. Prostě hokej úrovně odborářů.
Velká gratulace. Je to úspěch, ale mě nejvíc těší, jakým způsobem ho hoši dosáhli. Parádní výkon, kde bylo jasně vidět, že byli perfektně takticky na soupeře připraveni. Rukopis Vládi Růžičky se projevuje a je to jenom a jenom k prospěchu věci. Konečně to vypadá jako dospělácký hokej a ne to poblázněné Martincovo lítání...jako někde v juniorech. Příchod Jakuba Lva byla trefa do černého a stejně tak věřím, že to bude i s Eklundem..
Opravdu super předvedený výkon. Odmakaný, žádné klouzání. Je vidět, že VR dokázal trochu ustoupit ze stylu své hry, zapojil do toho prvky TM a hra je poslední dobou dobrá. Do obrany je velmi dobrá, do útoku by to možná více branek chtělo, ale to ještě třeba časem přijde. Mně tam vůbec nechybí Zámorský a Linhart. Taky od Smoleňáka bych čekal něco víc. Ale zatím velkým zklamáním je pro mě Radovan Pavlík. Rychlý, bruslivý, ale to je asi dost málo na reprezentanta...O to víc jsem rád za zapojování našich mladých. Šalda se celkem chytil, Pilař si to svoje taky odehraje a Miškář v případě potřeby může taky naskočit.
Takže teď tento výkon přenést i do ELH a bude jenom lépe.
odkaz
Tak teda nevím. Neustále se zde omílá, kolik máme kde talentovaných mladých kluků, kteří jsou naší budoucností, ale ve skutečnosti to asi bude jinak. Hráč, který odehrál několik extraligových utkání, působil 2 sezóny v Chance lize, se nedokáže prosadit do kádru druholigového Vrchlabí? A to samé J. Dvořák? Jak jinak si vysvětlit menší herní vytíženost. Prostě kdyby byli borci, určitě si vetší icetime vybudují. Proč to dokázal Matějček, Havránek ….a to nemluvím o tom, že kmenových hráčů Hradce je tam více.
Asi by se tady měli zaměřit a dát šanci klukům, kteří si to zaslouží. Dnes se zdá, že svoji šanci chytil za pačesy Šalda. Ano, dělá chyby, ale to každý, ale na něm je od začátku sezóny vidět posun. Tak by to asi mělo být. Každý rok někoho (1-2) vytáhnou do A a dát mu pořádnou šanci a podržet ho.
Určitě je dobrý, že si můžou vyzkoušet dospělácký hokej, to je jenom kvituju. Ale docela se bavím vyjádřeníma, jak už je potřeba aby Vrchlabí postoupilo do Chance ligy a ten a ten a ten tam mohli jít....To vypadá, že se budou muset nafouknout a hlavně všechny stávající vyhodit. Docela juniorský hokej sleduju a bohužel musím konstatovat, že její úroveň rapidně upadá a vychovává průměrné až podprůměrné hokejisty.Takže je určitě dobré, že ti jakoby lepší, mají možnost konfrontace s dospělým hokejem. Alespoň dokud se z Chance ligy nepadá. Pak už si to nikdo nelajskne.. Ale hned je někam řadit, je potřeba si to svoje místo vybojovat. Kdo má všechno zadarmo, umetenou cestičku, nikdy ničeho nedosáhne.
A včerejšek byl snad náznak zlepšením a hry, kterou VR po hráčích požaduje.
Já to teda naprosto chápu. Poslední utkání byl neviditelný...Možná bruslil, ale to je na "reprezanta" málo. Je potřeba aby si to zase srovnal hlavě a vrátil se k té poctivé dřině. Je tady prostě hodně hráčů a nikdo by neměl mít to svoje místo jisté.....
Souhlas. Mají opravdu tým zvučných jmen a hlavně, stále ještě vynikajících hokejistů, kteří to patřičně prodají, Hokejem se baví, ostatní skvěle sekundují a výsledkem je pěkný hokej, který táhne. A Rolas k nim popřípadě určitě parádně zapadne.
A jak jsi myslel s MountfielHK v zádech?
No, to potěš s náma...to je konec extraligového hokeje v Hradci. To ty "mladé" znáš asi jenom podle jména a podle toho, že si je TM bere na letní přípravu, aby se někde trochu zviditelnili. Jestli se nepletu, tak psal GM, jak je těžké je někde upíchnout ( a vzhledem ke kvalitám se ani nedivím), a tak to je asi na zamyšlení, ….Možná, když bude Muška pravidelně hrát v Prostějově, tak za 2-3 roky by mohl občas nakouknout do našeho A. Ale nalijme si čistého vána: Nemáme zatím žádného takového talenta, který by mohl jenom uvažovat o A. A že je někdo na čele bodování a táhne juniorku, to je dnes málo. Vzhledem k 3 ročníkovému rozptylu, kdy ještě ti lepší již nastupují mezi muži někde v 2.lize, 1. lize nebo i extralize, tak ta soutěž nemá tu úroveň, co by asi mít měla.
Takže, jestli budeme chtít hrát alespoň střed, budeme muset i nadále nakupovat hráče a věřit, že zde hned zapadnou.
Souhlas, máme předražený hráče, na úkor vyhlášený 5 ti letky na zapojení odchovanců. Ale zase si přiznejme, žádné mladé nemáme. Dnes jsem viděl juniorku a bolely oči.
A hani se tady Vincour a Zamek, ale chyby Rosandiče, jeho rozlitanost, ta nevadí? A pohled na reprezentanta Radka, byl taky žalostný....
Vy tady brečíte nad tím, že přijde Růžička zřejmě"semele" chudáka Tomáše Martince. Ale kdo někdy sportoval ví, že to je běžná praxe. Klub, který je finančně dobře zaopatřený chce pochopitelně k tomu odpovídající výsledky. Teď nemyslím jenom body, ale hlavně předváděnou hru, První asi nastala chyba, že po skončení přípravy zde zůstalo příliš útočníků. Pak je problém, je protočit. Diskutabilní je i přínos Koukala...A věřit tomu, že TM slíbil nějaký horizont 5-ti let a zapojit své vlastní odchovance.., holý nesmysl. Kde brát a nekrást?
Včera jsem se nechal přemluvit a jel se s kamarády podívat do Vrchlabí. Hrálo se derby Vrchlabí vs.Dvůr.Kr. Ve Vrchlabí působí 4 naši kluci širšího kádru. Super-2.liga, ale co je horší, ani jeden nijak na sebe neupozornil, ba naopak. Možná se trochu lépe jevil Matějček, ale asi proto, že hrál mezi Hlaváčem a Sýkorou. Pro něho dobrá škola, ale taky to ukazuje na jeho ještě značnou "nedokonalost" a 2.liga strop.Ti ostatní, to bylo ještě horší.Takže asi těžko budeme doplňovat kádr "A" mužstva ze svých zdrojů. A že máme šikovné kluky v juniorce či ještě níže, to bylo vždycky.
Takže nechme Růžičku pracovat a věřme, že do našeho hokeje přinese nějaký svěží vítr.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.