Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "petrehk999" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Někteří lidi jsou fakt mimoni. Psát Kmoníčkovi jestli přijde Liam Kirk to už je fakt diagnóza tvl Smajlík Smajlík Smajlík
No on na Fleka se sice hezky kouká, ale jak je v šanci, tak vypadá jak někde z krajské ligy. Neskutečné kolik dobrých pozic za ten turnaj už zaházel.
Každej nadává, že ten turnaj začíná až ve čtvrtfinále, do té doby je to o ničem. Tak teď nám ten turnaj začne o týden dřív a nadává se taky. Nechápu Smajlík
Jestli vyhraje volby Poborský, tak jsou za rok zpět.
Ten ještě včera i dnes tři jasný góly chytil
Je to dost podobný jak včera. Přijde mi, že někteří hrají zbytečně bohorovně. Zadina s Hronkem jim tam několikrát zbytečně namazali a mohlo být zle.
Ne nezahrál. Při vší úctě tohle je trochu jiná úroveň. Ale třeba za dva roky se na ni může klidně dostat.
Koubek je fakt blbost tvl
A ty kecy strejců z tribuny do toho taky top Smajlík
Ten Varnsdorf ten fotbal natáčí na nějakém tamagoči nebo na kalkulačce ne?
Každopádně snad jim to stačit nebude. Jinak baráž to je jasný. Mimochodem proč myslíš, že dělá bývalý rozhodčí Paták v Příbrami vedoucího mužstva? Dostal to od Jardy jako trafiku za roky věrných služeb v záchraně. Nechápu, že to nikdo neřeší. To já se vším souhlasím, co píšeš. Jen si myslím, že kdyby to včera Pilař dal, tak si nedovolí už Jablonec nějak okatě inkasovat.
Pokud jde o tutovku na konci zápasu tak ano, je to o jedné šanci. Ta šance totiž o bodech rozhodla. Nevěřím tomu, že jim to nechali. Na druhou stranu je to asi ani moc nemrzí. Jinak ještě k tvé otázce. Myslíš, že při rozdílu mezi Příbramí a Plzní nebo Slavií je možné, aby těmto týmům dala Příbram, tři góly. Nebo jim to taky ty týmy nechaly. Jinak snad Teplice dnes vyhrají a bude klid.
Myslíš, že Pilař toho golmana na konci z metru trefil naschvál?
Stačí v době načítán článku stopnout načítání a máš to celé..
Vše určitě ne. Ale tohle je celkem známá věc.
Smlouvu tam samozřejmě už dávno nemá. Dohodl se na ukončení s dodatkem, že v sezoně 20/21 nesmí hrát jinde v extralize..
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.