Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "sejkorka13" |  vypnout filtr
 
1234567>
Reakce na VS16: Jak jsme prožili snov březen a duben, tak teď klub zažíva příšerný květen a červen. Z toho nejlepšího, co se tady kdy stalo, jsme spadli rychle k té nejhorší letní pauze. Celá ta kauza prostě přinesla podivnou náladu. A to do chvíle, dokud nebudeme vědět, na čem vlastně jsme. Ale to není jediná špatná zpráva. Za mě je mnohem větší chybou to, že už nemáme od prvního květnového týdne permice na hokej v peněženkách. Ano, GM psal, že měl každý v klubu starosti s playoff a ticketingový manažer jim skončil k 30. 4., ale to nebylo možné, aby dostal tento manažer úkol připravit 2-3 verze prodeje permic před svým koncem a v návaznosti na úspěšnosti sezóny vybrat tu správnou variantu. Obzvlášť, když jde jen o cenotvorbu, technicky je prodej stejný jako v minulých letech. Bojím se, že zatímco by se prodej býval svezl na euforii z play-off, teď se na něm podepíše ta nejistota a hlavně prodej fotbalových permic (na nový stadion za rozumně nastavené ceny). Vždyť to může být rozdíl třeba i 500 permic. Další věc je, jak se prodej prezentuje na webu a hlavně na sociálních sítích. Klub o prodeji permic informoval tak, že vydal zprávu, tu sdílel na Facebooku a přidal fotku na instagram. A to je tak nějak vše! A teď se koukněte na FCHK, který dokázali udělat alespoň video, který je celkem chytlavý. Ano, fotbal má nabito stadionem, ale my měli nabito stříbrem, ale to už je fuč. Video se záběry ze sezóny a z playoff domácích zápasů a poté by třeba Smoli řekl: ,,Kup si permici, aby ti žádný takový okamžik neutekl” Nebo podobnou věc, ale ta aktivita je nulová. To samé merchendise. Votroci představí nové oblečení, pěkný design. A co my? Vždyť bychom mohli mít tolik nových oblečení se střibrnými prvky na něm, ale neděje se vůbec nic. Způsob toho, jak se dělají v klubu marketing a prezentace na sociálních sítích se od příchodu TELH nezměnila a to je v roce 23 fakt málo. Ano, teď má v klubu asi každý myšlenky na tu kauzu a nemá čas na nic jiného, ale to je jen důkaz toho, že pracuje v klubu málo lidí, každej dělá všechno a nikdo nemá na starost jen jediný sektor práce, pak to takhle dopadá.
Lze jen souhlasit. Nastaly tu i složité objektivní okolnosti. Tím mám na mysli úplné stáhnutí, které původně prý nemělo být úplné, ing. Schöna a s tím spojený proces změn ve struktuře klubu. Sám generální manažer začátkem května řekl, že dodělává řadu nedodělků, dokonce neměl v tu dobu podepsanou smlouvu. Přesto jsem také přesvědčen, že nejpozději od poloviny května měly být permanentky v prodeji. Návrat Votroků domů na nový stadion je velké lákadlo a takovou konkurenci hokej za celou dekádu ve městě neměl. Poté už je to trochu začarovaný kruh, abys prodal, musíš být vidět a to stojí peníze. Letos tu však byla solidní možnost i bez větších investic do P. R. využít stříbrné euforie. Je škoda, že nešlo prodávat poukazy na náměstí při akci s hokejisty. Nyní se zdá, že tato příležitost protekla mezi prsty. Uvidíme v září, jestli a popřípadě jak moc to bude klub bolet. Jak trefně poznamenáváš, i takových 500 (ne)prodaných permanentek kasa klubu pocítí.
Reakce na hradeceklvi: Z Kmoníčkových odpovědí mě zaujaly zejména tyto: "3) Domnívám se, že tito hráči měli největší zdravotní komplikace právě v průběhu SF série a pochopitelně chtěli se co nejdříve vrátit na led, takže jimi označené doplňky stravy brali právě oni. Pochopitelný není způsob, jakým to učinili. Nic jiného o tom nevím. 4) Hráči jsou dospělí profesionálové, každý zodpovědný za své chování pro sebe a pro celek - tým, klub. Nejsou v uzavřeném klubovém kempu, proto já ani kdokoliv z vedení klubu nemůže ovlivnit, jak se daný hráč stravuje a co užívá za léky, byť o užívání jakýchkoliv léků a doplňků mají povinnost informovat našeho lékaře, což je jim pravidelně připomínáno." Je z nich patrné, že klub v žádném případě nechce o kauze mluvit otevřeně, resp. poskytnout nám informace, které budou v tom podstatném vycházet z reality. V případě třetí odpovědi se snaží nepřímo naznačit (za užití slovních spojení jako "tito hráči měli největší zdravotní komplikace právě v průběhu SF" a "jimi označené doplňky stravy brali právě oni"), což je velmi, velmi nepravděpodobné, dokonce si troufnu říct nepředstavitelné, s ohledem na to, že všichni tři náhodně vybraní hráči z kolektivu 23 jedinců byli pozitivně testováni na stejnou látku, přičemž i pravidla jsou tak nastavena, protože předpokládají, že jsou-li dopingovými hříšníky 3 ze 3 testovaných, musí následovat trest pro klub. Zároveň tímto GM otevřeně říká, my jako klub s tím nemáme nic společného, to všechno sami hráči, kteří porušují klubem stanovená pravidla. Zkouším se dobrat reakcí některých hráčů, zatím bez úspěchu, nicméně tato verze mi dost smrdí, což zesiluje i další Kmoníčkovo vyjádření: "Pochopitelný není způsob, jakým to učinili. Nic jiného o tom nevím." Pokud klub vydává takovéto odsuzující prohlášení a rozvazuje s hráči smlouvy okamžitě po oznámení výsledku testování, to se ani nesnaží s nimi situaci detailně probrat a dát jim možnost se obhájit?! A aby to bylo ještě nepochopitelnější, hovoří o porušení povinností, škodě, kterou klubu způsobili (jíž by jaké řádný hospodář měl následně požadovat k náhradě), přičemž jim poskytuje kontakt na právního zástupce, který by měl negativní dopady na ně samotné minimalizovat. Poněkud schizofrenní situace, nemyslíte? Ve čtvrté odpovědi pak GM hovoří o lécích, takže jen doufám, že se to netýká aktuálního případu, protože kdyby to byly ty glukokortikoidy (čemuž zatím odmítám věřit), tedy steroidní hormony, tak by se nejen nad hráči, ale i klubem dost smrákalo...
Jakkoliv se to tak lidem zvenčí nemusí zdát, klub sedí na tikající bombě a šéf organizace musí co nejvíce ztlumit její explozi. Osobně mu situaci ani v nejmenším nezávidím.
To už není možné, avšak jednoznačně z výsledku kontroly plyne, že onen přípravek užilo mnohem více hráčů. Tři pozitivně testovaní ze tří, to jen těžko může být náhoda. Pro klub je to velká rána. Jak reputační, tak samosebou i sportovní.
V souboji o diváka tedy jako první vystřelil FKHK. Ceny jsou nastaveny velmi příznivě a záměr je nespíše jasný: nalákat co nejvíce lidí. Samosebou do procesu nevidím a možná existují objektivní důvody, proč tomu tak je, ale mám pocit, že hokej měl využít euforie a začít prodávat dříve.
Odchod ing. Schöna trochu překvapil, i když mediálně se stáhl do ústraní už v posledních letech. V každém případě to klub ovlivní a my až časem uvidíme jak. Schön byl v podstatě zástupce 50% majitele a člověk, který držel iniciativu a také držel kasu. A bezesporu disponoval především ekonomickými kontakty, díky nimž klub přečkal složité období a také díky nimž klub dokáže čelit velmi dravé konkurenci za humny.
Skládání kádru napovídá, že předávání moci klubu bylo dlouhodobě připravované. I tak jsem však zvědav, jak se struktura vedení pozmění.
Stříbro je velký úspěch. Tím cennější, že v bližším i vzdálenějším okolí jsou ekonomicky silní soupeři. Kéž by se z toho podařilo vytěžit co nejvíce. Zvolená skromná cesta klubu momentálně svědčí. Škoda že peníze do vylepšení zázemí stadionu z města nepřitekly.
Okuliar je potenciálně žádané zboží a kdo ví, zda nemá nějakou klausuli i pro Evropu.
Ještě to rozhodl Černý, který už měl být dlouho po fotbalové smrti.
Mělo by to být 30 vteřin, ale standardně je lhůta většinou o něco delší. Komunikace mezi lavičkou a videokoučem, který vyhodnocuje, je za půl minuty nerealistická a vědí to všichni zúčastnění.
V nabídce Canucks jsem viděl velkou návratnost. Filipa jsme měnit vůbec nechtěli, aktivně jsme jeho trejd neřešili. Pak ale přišla nabídka, která nešla odmítnout. Vidím to jako dobré rozhodnutí pro náš klub do budoucna. Teď nás samozřejmě ztráta Filipa bolí, to je jasné. Bude klíčové, abychom volby v draftu správně využili a tenhle obchod pro nás dopadl dobře,“ pravil během víkendu generální manažer Red Wings Steve Yzerman.
Vancouver je za trade hodně kritizován. Ne kvůli kvalitě Hroňase, ale (ne)koncepčnosti svých kroků.
Budoucnost ukáže, avšak Yzerman je frajer, jenž se moc nemýlí. Konkrétně v draftu několikrát překvapil a následně se ukázalo, že se trefil. Hroňas nepatřil v jeho plánech mezi nepostradatelné a nyní využil jeho povedené sezony k zisku co nejlepší protihodnoty. A za tu považoval volby v draftu.
Hroňas otevírá novou kapitolu. Vancouver je pěkná destinace, i když je to další klub v přestavbě.
To věštíš z bulvárně zabalené zprávy o něčem, co činí v obdobné podobě nyní většina, ne-li všichni majitelé extraligových klubů? Nebo se jedná o tvé občasné přání otcem myšlenky? Já už tolikrát za dobu, co se Napoleon z Vrchlabí pustil vedle do hokeje, slyšel, jak ho to brzy přestane bavit, jak je nestálý. Toho narcise to maximálně baví, to vidí i slepec.
Shodneme se v jednom. Že na dědečky Hříbečky nevěřím, ti neprovozují profi sport. Korbel nebo Voda z počátků 90. let jsou vyhynulý druh. Teď vládnou Pražák, Moder, Dědek, ale i pánové z Mountfieldu jsou z podobného těsta.

Interesantní šachy v brankovišti. O Machovském ve spojení s Hradcem se v minulosti spekulovalo nejméně dvakrát. Při pohledu na jeho čísla se mi zdá, že ve Finsku uspěl jako Růžička v Hradci.
Výroční zprávy studovat nebudu, ale je v extralize někdo, kdo není za minulou sezónu nebo spíše dvě ve ztrátě? Dost o tom lze pochybovat, když se rok hrálo bez diváků a půl sezóny s přísným omezením.
Co se tak dá zjistit, pokud člověk pracuje ve firmě, která se tu a tam potkává s podnikáním pana DD, o nějakém ochladnutí nemůže býti řeči. Pana DD, který dále bohatne a zároveň má rád pozornost, to velmi baví. Ale možná ho znáš nějak lépe.
Souhlasím s tím, že sázka na Ščerbaka nevyšla. Takový kvalitní hráč za pravděpodobně výhodný plat na trhu v létě však stejně nebyl. Ale aktivita na trhu poté byla a to i během podzimu. Výměny se uskutečnily dvě, pokusili se restartovat Doležala. Nejméně jednoho útočníka zablokoval president, protože se obával, že je to moc riskantní. Klub musí skončit ekonomicky na nule a tomu bohužel odpovídají možnosti.
Vezmeme-li to postupně. O. Roman je risk, který může a nemusí vyjít. Po konci v PCE nesehnal v extralize práci, statisticky i herně hodně klesal a nemládne. Boleslav mu navíc dala kontrakt i na příští sezonu. To Švéd vypadá zajímavě, ale Ševc má ve Švédsku známosti, takže tušil, koho kupuje. Vondráček je aktuálně elitní hráč na oslabení. PCE za něj obětovaly mladého odchovance a daly mu velmi hezkou smlouvu.
Ani z Rakouska, Francie, ale ani z Chance nikdo neposkytne svého dobrého hráče, pokud nemá nějakou klausuli v kontraktu. Všichni budou chtít protihodnotu. Chalupa byl v tomto ohledu zdarma a moc čest mu to tedy nedělá. GM Kmoníček navíc říká, že jsou dále aktivní. Ale pak je zde čerstvé vyjádření majitele, který má k pořizování cizinců během sezóny reservovanější postoj.
"Podle zjištění deníku Sport se dvaadvacetiletý útočník provinil proti nepsaným řádům kabiny a musel organizaci opustit. To je pravý důvod, proč Matěj Chalupa další starty za Hradec nepřidá, ne, že by zabíral někomu místo. „Je to určitá interní záležitost klubu,“ pronesl bezprostředně po utkání s Třincem asistent trenéra David Kočí."

Na podzim 2020 byl z Hradce na hodinu vyhozen. O pravé příčině si tenkrát štěbetali vrabci snad po všech hradeckých střechách.
Sezóna je taková neslaná nemastná. Highlightů v ní moc není, to je sice pravda, ale tvrdé soudy od klávesnice se píšou snadno. Tvrdit, že se na to majitel vykašlal, je hodně přísné. Co když majitelé dělají všechno, co je v jejich silách? Něco se i moc nepovedlo, to je samosebou pravda. S nižším rozpočtem se pracuje hůře a chyby i více bolí. Do toho se zalepuje ztráta za minulou sezonu, podílí se na ní město a v jeho případě je to už na samé hranici možností. Jakkoliv se nám to může nelíbit, v sousedství už téměř chcíplá kobyla obživla a je z ní nejen po sportovní stránce dravý konkurent. Časy, kdy jejich obchodní zástupci byli k smíchu i politování a čekali, co na ně zbude, jsou nyní pryč. Do toho se budou Votroci vracet na krásný stadion a původní euforie z extraligy ve městě už také vyprchala.
Bylo v hradeckém hokeji lépe, avšak bylo i mnohem hůře. I letošní sezóna může dopadnout solidně, což pro mě v aktuální situaci znamená postup přes předkolo.
To by Perník měl jednu přesilovku a Hradec žádnou. Současná vyloučení nepočítám. Takový zápas bych nebalil. Smajlík
Ve Švýcarsku to možné je, dokonce se tam oficiálně zveřejňují podpisy od nové sezony i v průběhu té aktuální. Hráči jsou profíci, je v jejich zájmu dohrát sezonu na 100%. Představa, že ve Finsku nebo Švédsku kluby čekají na 1. května je také naivní.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.