Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Pokud Německo nebo Lotyšsko vyhraje za 3 body, tak jde ten tým dál a Kanada také. Kazaši končí ať to dopadne jak chce...
Dneska podle očekávání.Mimo hru:Hronek,Vrána,Kovář,Kubalík.
01.06.2021, 14:37
Když večer vyhraje za tři body Německo nebo Lotyšsko, tak se pakuje i Kanada... Smajlík
Koukám,že Plíseň bude Swerige B další Švéd 👍👍my Kanada a nejen my oni Sever.
To si říká vícero fanoušků vícera týmů :D Mám dojem, že ten se bude po MS přehrabovat v obrovském množství nabídek...
K*rva ten Liam Kirk je dobrej...toho tu mít..
S tím počítám od prvního zápasu,ještě jim přijelo dost ostřílených hochů Smajlík ROV nejsou žádní heeej počkej Smajlík
pokud budem hrat jak dnes tak to je jedno a jestli budem hrat jak treti tretinu proti svedsku tak taky :-D
Finsko,nebo Amerika nejspíš.Já raději Soumi Smajlík
Zítra bez nervů se Slovákama.
Bohužel další utrpeníKdyž nebudu brát selanku s GB tak pokud jsem pochopil chceme hrát hokej jako tu třetí třetinu se Švédskem?Jak dlouho se o to snažíme?Měsíce roky?A zvládneme s celkového času 20 minut??? Smajlík Co jsem viděl tak na tu naši taktiku hravě stačí hrát odpovědně od středního pásma dozadu a nároďák je v průseru.Vůbec neví co hrát a vymyslet na tuhle taktiku soupeře.Kluci krouží kolem prken jak supáci kolem mršiny,ale té se ani nedotknou.Za mě bohužel i dnes Dánsko takticky daleko lépe zvládnutý zápas než naši.My tam prostě naprosto neúčelně jen kroužíme s pukem dlouhé minuty a kde nic tu nic.S tímhle uspět,tak to bude hokejový zázrak.
Za mě bezkonkurenčně nejlepší hokej předvádí USA letos na MS.A mega jsou přesilovky co předvádí Švýcarsko.A to hlavně tím,že se nebojí na finální střelu nahrát přes osu přes dva hráče mezi hokejkou a tělem nebo mezi jejich nohama a pak to tam máznout s první.
Nicméně zítra budu přát dobrý boj naroďáku jako vždy s vítěznou koncovkou i když mám už dost bolavý oči.Naroďák oléééééé Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.