Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "StepCloser" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Liberečáci jsou dobří, ale ne neporazitelní. Už jsme s nimi v play off sérii vyhráli i prohráli.
Pěkné to dneska bylo, jsem hodně zvědavý, kdo na nás vyjde z předkola.

Celou dobu si říkáme, že nechceme hrát s Boleslaví, a nakonec oni skončí 10. a poslední je Plzeň. Kdo by si to řekl, když jsme se plácali dole okolo 10. místa, že závěr bude takový.

Ještě fun fact. Před dvěma rokama jsme skončili s bodem navíc (89 bodů), stejný rozdíl ve skóre (+17), a stačilo to jen na 6, místo a předkolo. A vítěz měl stejných 108 bodů jako letos. Což znamená, že letos to bylo neskutečně vyrovnané.
Takhle bych si uměl představit hradecký dresy na příští sezónu.

odkaz
Tohle taky není k zahození :-)

Přehled hráčů měsíce Tipsport extraligy

Září: Tomáš ZOHORNA (Ú, HC Dynamo Pardubice)
Říjen: Dominik FURCH (G, HC Kometa Brno)
Listopad: Dominik LAKATOŠ (Ú, HC VÍTKOVICE RIDERA)
Prosinec: Oliver OKULIAR (Ú, Mountfield HK)
Leden: Lukáš SEDLÁK (Ú, HC Dynamo Pardubice)
Únor: HENRI KIVIAHO (G, Mountfield HK)
To jsou zase žvásty o zákeřnosti, ty vado.

Včera Řepík najede do Marcela bez puku, jasné nedovolené bránění, a ven jde Marcel za to, že se po něm ohnal. Okuliár chytne Němečka zezadu za trest a jde ven, ale že se na něj vrhli tři sparťani je úplně čisté. Perret dostane první pěstí, sám sparťana neuhodí, ale jde s ním ven. Po cestě si tedy taky bouchne, když už jde ven, sparťan zahodí jako jediný rukavice, ale extra trest má Perret.

Ale my jsme ti zákeřní.

odkaz
Uz se jen nasrane smeju nad uzasnou praci rozhodcich, kteri vidi jen to, co videt chteji.
To uz je komedie
Co jsme těm rozhodčím udělali, že pískají vždycky jen jednu stranu? Smajlík
Reakce na michalak73: Česko šlo nakonec podobnou cestou, dorazil Kari Jalonen a hned získal medaili na mistrovství světa. Je to dobrá volba? „Samozřejmě, v dospělých je hlavním faktorem úspěch, který on dosáhl, to nikdo vůbec nezpochybňuje. Bavíme se však o finské škole, kterou Jalonen prosazuje. Taková cesta hokeje mě upřímně nebaví.“ Je příliš defenzivní? „Chci hrát bruslařsky, nepříjemný forčekink, jako třeba Tomáš Martinec v Hradci. To mě baví. Chci bránit nejlepší hráče soupeře v jejich pásmu, kde jim to je nepříjemné. Když budu jen čekat, oni si stejně cestu do mého pásma najdou. Myslím, že jsme v poslední době zjistili, že Češi i Slováci jsme stavění na takovou hru. Umíme bruslit, být nepříjemní v útočném pásmu. Jak říká Craig: Proč nechávat nejlepší hráče soupeře na puku?“ Ukázala možnosti česká dvacítka na mistrovství světa, kde jste byl jako poradce slovenského mužstva? „Je to tak, byla skvělá. Ale to i ta naše. Nebyla náhoda, že týmy uspěly. Bylo fantastické sledovat unavené kanadské beky, jak vyhazují puky z pásma hlava nehlava.“ Na mistrovství zářil sedmnáctiletý Kanaďan Connor Bedard. Při dražbě, kam jste dodal jeho podepsanou mikinu, jste řekl, že může být budoucností hokeje. „Je jiný než McDavid, ano, ještě není tak fyzicky vyspělý. Ale myslím, že přichází nová éra, Bedardova. Má jednu neuvěřitelnou věc, ještě nikdy jsem ji neviděl.“ Povídejte. „Vede puk, vykloní se směrem ven, pak jde svou specifickou stahovačkou pukem směrem dovnitř. Už je v procesu střelby, přitom si ještě dokáže vyhodnotit pozici a dát prudkou přihrávku spoluhráči, který je například u tyče. Jeho čtení hry je až brutální.“ Kam se může umění mladých posouvat? „Při jejich kritice si musíme uvědomit pár věcí: Dřív byl talent, byla rychlost, byla defenziva. Teď musí mít hráč všechno. Musí být vyspělí technicky, bruslařsky a ještě musí reagovat na milion detailů v systému.“ Není hokej - a sport obecně - kvůli tomu až moc svázaný? „Kluci mají skills trenéry, všemožné nástroje. Ano, je to tak, trošku se ta herní stránka vytrácí. Z hokeje je věda.“ Patron charity Každý rok dorazí ze Slovenska do Hradce Králové minimálně dvakrát. V zimě si zahraje hokejový turnaj veteránů zvaný Retro Hockey League Cup, v létě fotbalovou obdobu. Vše pro dobrou věc, Peter Frühauf je patronem charitativní organizace zvané Sport Hradec Cup. S partou shánějící prostředky pro nemocné děti se dal dohromady v době, kdy se léčil z rakoviny. Pomáhal s přednáškami, dnes shání artefakty do dražby, z níž jdou zásadní finance. „Najednou se mi otevřel vedle rodiny a hokeje úplně jiný svět. Pomáhat mě začalo bavit od prvního momentu,“ vyzná se. Minulý víkend získala organizace 491 tisíc korun. Za patnáct let necelých 9 milionů, které pomohly více než sedmdesáti dětem.
Díky za fajn rozhovor s Frigem.
Asi jo. Ale stejně jsem měl blbý pocit po loňském ČF, když jsem zjistil, že tam měl Čihák podepsáno (o Novotném jsme to věděli předem).
Souhlasím.

Vidím rozdíl mezi Lukešem, který hrál divadlo, že se rozhoduje a přitom podepsal ve Varech, a mezi Lvem a Cingelem, kterým doběhnou smlouvy a otevřeně řeknou, že se chtějí vydat někam jinam a klub to taky tak zveřejní.

Kdybychom ale měli hráče, který podepsal v týmu, který může v přímé bitvě poslat o patro níž, taky bych ho nechal sedět.
Jágr:

Mluvil jste teď s Adamem Kubíkem? Už se ví, že po sezoně odchází do Českých Budějovic, teď proti nim bude hrát klíčový zápas.

Já byl 25 let v NHL, tam to mají vyřešené správným způsobem. V Evropě je to jinak. Hlavně to škodí majitelům klubů, kteří nedostanou z těch hráčů absolutní maximum. Ať chcete, nebo ne, tak důvěra v hráče – a může opakovat, že je stoprocentní profesionál – se ztrácí. A už na ty, kteří mají podepsáno jinde, koukáte jiným způsobem. Není to jen o hráčích, ale třeba i o trenérech. A mně to hlava nebere. Loni to zažil Hradec s Boleslaví. Kdy měl hradecký kouč (Čihák) i gólman (Novotný) podepsáno v Boleslavi a play off to byli soupeři.
Hele, pořád je to všechno v naších rukách. Buď na to máme nebo ne. Ale můžeme být vděčni, že na nikoho nemusíme spoléhat. Buď si to uhrajeme nebo ne.
Pardubičáci jsou komedianti. Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.