Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "StepCloser" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
S tím Hudáčkem je to mnohem vyšší level klauniády než kdy u nás. Jestli to byl fakt náš GM, kdo vypouštěl balonky, aby viděl naše reakce, tak je o 1000% větší manažer než ten kladenský, který ho nejprve podepíše, aby po dvoudenním rozkladu, kdy z klubu začali odcházet fanoušci a asi i Voráček, to otočili.

Ale co, aspoň bude mít hudáček fotku v dresu z dvoudenního angažmá do své hudyshow. tvl.
odkaz

a

odkaz

"A už jen maličkost na závěr. Možná právě z důvodů zachování morální integrity opustil roli konzultanta realizačního týmu na střídačce Jakub Voráček. Asistent kouče Pavel Skrbek komentoval celou záležitost dost nevěrohodně slovy, že pokud někdo slyšel, že za absencí jsou rodinné důvody, tak tedy jde o ně. Tak si počkejme, kdy a jestli vůbec se kladenský mentor, jenž veřejně deklaruje, že on by do Ruska nikdy hrát nešel, na střídačku vrátí."
Tak doufam, ze zitra nebudou u nas piskat tihle dva…

odkaz
No, a žádné kluby v civilizaci nejsou napojeny na státní rozpočet, kromě khl, která se slovy fetisova snažila za 100 dnů dokázat to, co NHL za 100 let. Nechápu, co je na tom k nepochopení. Je to prostě nástroj státní propagandy a nikdy se tím netajili.
Washington je sice silne nesympaticky tym, ale NHL fakt neni napojena na zadny statni rozpocet, ani americky, ani rusky. To se o khl opravdu rict neda, tam je statnich financi vetsina, nekde se uvadi az 90%.
Koukam, a vidim, ze rusko musi pod cenou prodavat do Asie, jinak by muselo tezbu uplne zastavit. Nic vic nez ropu/plyn nema. V Evrope se bez ruska obejdeme, to ze se nahradilo za tak kratkou dobu, je az neuveritelne.
"Rusko nám 10 let zpátky nehrozilo atomovkami a sankcemi ?"

Ne, před deseti lety nám rusko nehrozilo, proč by taky, když mělo svého agenta u nás na hradě a byznys šel kupředu, a bylo to jen chvíli poté, co se Obama pokoušel naivně o restart vztahů na Pražském hradě. Oficiálním nepřítelem jsme se stali až po kauze Vrbětice. A sankcemi nám nehrozilo nikdy, jaké by taky dalo do kupy? Zákaz zájezdu do moskvy? :-)

Srovnávat hráče v rusku tehdy a teď je jako nebe a dudy.
Upracované, půlku třetí třetiny jen vyhazovaná a čekání na konec, ale po posledních čtyřech zápasech, kdy jsme dostali pokaždé dardu, jsem rád za tři body a jen dvě inkasované branky. Hra se zase rozjede, to nemám strach.
To ticho k Hudáčkovi není úplné:

Pavel Ryšavý
@rypv13
·
53m
Tak Julius Hudacek prece jen bude chytat v Hradci.

Jen teda dnes jako soupeř.

Evidentně by se
@RytiriKladno
upsali i peklu. Smutny, ze mame v Cesku kluby, ktery maj moralku na urovni plostice.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.