Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Reakce na PINQIN: Teda zrovna dneska bych Moravčíka a Skleničku vyloženě nehaněl. Byli vidět, makali, odbránili si svoje, zahráli svůj strop. Bohužel pro ně (i pro nás) mají své limity a individuálně prostě nemají potřebnou kvalitu, vidět je to zejména při práci s pukem a přihrávkách, to je prostě neštěstí, zejména u Moravčíka. Skleničkovi prospělo, že se dneska hrálo víc v pohybu a nemusel se se soupeři přetlačovat jako se Švédy nebo Nory, na to fyzicky nemá. Každopádně ani jeden z nich momentálně do reprezentačního výběru na finálový turnaj nepatří. Suverénně nejhorší byl ale dneska Musil, to je taky kopyto a ještě pomalý, dost nejistej i dozadu. Obecně je naše obrana vyjma Hronka taková těžkopádná a nešikovná, upřímně vůbec nechápu, že když Říhovi ještě neodjel pohyblivej a produktivní Zámek, že ho tam nenapíše.. Místo toho hrajem power play s Moravčíkem a Skleničkou, tvl... :o Dneska trošku smolnej zápas, ale na kdyby se nehraje... Upřímně řečeno, byť Rusáci nehráli žádnej zázrak, my jsme tahali za kratší konec a byli míň nebezpečný a hlavně míň kvalitní v útočný fázi a koncovce. Hroňas se musí uklidnit a soustředit na svůj hokej, nechává se zbytečně rozptylovat vším možným okolo - ale chápu to, je to mladej kluk a fakt chce! P.S. Kučerov, jakkoliv byl letos bodově famózní, je jen obyčejná špinavá ruská m*dka. Dneska se po každým souboji oháněl hokejkou, několikrát tam mimo hru přetáhl našeho hráče a ani jednou to prouhatci netrestali. Chyba! P.S.2 Ad prouhatci - taky vám jako mně vadí ten trend veledůležitejch, ale úplně marnejch lajnovejch na vhazování? Naparuje se tam jak mistr světa, důležitě rozhazuje napomenutí na všechny strany, zbytečně to celý natahuje, ale jediný bully nehodí pořádně... Hnus! P.S.3 Všimli jste, že (mimochodem čím dál tristnější) Záruba už dělá mimoděk takové to nespokojené "hmmmmm" jako Čapoun v dobách své největší slávy? :)
Myslel jsem dnes hlavně tu jeho bídnou rozehrávku, a to, že je posílanej i na přesilovky, což nevím proč.. Jinak do obrany si odehrál svoje v poho Smajlík A Hroňas se dneska snažil nahrávat pořád před prázdnou kasu, namísto střely, kterou má parádní Smajlík Škoda, 3.třetina už byla docela dobrá, ale měli jsme i smůlu, viz dvě tyče nebo břevno..
Ví někdo jak to bylo s Polákem nebo nechtěl hrát letos za repre?Při našem tristním stavu kdo do obrany by se asi hodil.
Jinak je třeba si uvědomovat,že Kanada,USA,Švédsko,Rusko jsou stále jinde než my a že je nemůžeme teď porážet jak na bežícím pásu,ale nic jim nedávat zadarmo můžeme každý zápas a nebo je i porazit.I přes dnešní porážku se mě herní projev nároďáku letos na MS líbí a doufám,že se v tom bude pokračovat.
A ty dresy.Přátelé...Každý kdo se tam ukáže v národních barvách tak tu jednotu ukazuje a někomu na klubové scéně fandí.Rozhodně nemám opravdu potřebu na nároďáku onanovat v klubovým dresu a stejně jako chlapáci si s hrdostí navleču jen ten náš národní.Ostatně chlapáci se tam taky nervou za naši zem ve svých klubových dresech,že.
HEROnek oléééééééééé! Smajlík
13.05.2019, 18:40
Teda zrovna dneska bych Moravčíka a Skleničku vyloženě nehaněl. Byli vidět, makali, odbránili si svoje, zahráli svůj strop. Bohužel pro ně (i pro nás) mají své limity a individuálně prostě nemají potřebnou kvalitu, vidět je to zejména při práci s pukem a přihrávkách, to je prostě neštěstí, zejména u Moravčíka. Skleničkovi prospělo, že se dneska hrálo víc v pohybu a nemusel se se soupeři přetlačovat jako se Švédy nebo Nory, na to fyzicky nemá. Každopádně ani jeden z nich momentálně do reprezentačního výběru na finálový turnaj nepatří. Suverénně nejhorší byl ale dneska Musil, to je taky kopyto a ještě pomalý, dost nejistej i dozadu. Obecně je naše obrana vyjma Hronka taková těžkopádná a nešikovná, upřímně vůbec nechápu, že když Říhovi ještě neodjel pohyblivej a produktivní Zámek, že ho tam nenapíše.. Místo toho hrajem power play s Moravčíkem a Skleničkou, tvl... Smajlík

Dneska trošku smolnej zápas, ale na kdyby se nehraje... Upřímně řečeno, byť Rusáci nehráli žádnej zázrak, my jsme tahali za kratší konec a byli míň nebezpečný a hlavně míň kvalitní v útočný fázi a koncovce. Hroňas se musí uklidnit a soustředit na svůj hokej, nechává se zbytečně rozptylovat vším možným okolo - ale chápu to, je to mladej kluk a fakt chce!

P.S. Kučerov, jakkoliv byl letos bodově famózní, je jen obyčejná špinavá ruská m*dka. Dneska se po každým souboji oháněl hokejkou, několikrát tam mimo hru přetáhl našeho hráče a ani jednou to prouhatci netrestali. Chyba!

P.S.2 Ad prouhatci - taky vám jako mně vadí ten trend veledůležitejch, ale úplně marnejch lajnovejch na vhazování? Naparuje se tam jak mistr světa, důležitě rozhazuje napomenutí na všechny strany, zbytečně to celý natahuje, ale jediný bully nehodí pořádně... Hnus!

P.S.3 Všimli jste, že (mimochodem čím dál tristnější) Záruba už dělá mimoděk takové to nespokojené "hmmmmm" jako Čapoun v dobách své největší slávy? Smajlík
Smolda ... Smajlík

odkaz
Tvl ten Moravčík je šílenej, a Záruba ho ještě na konci třetiny vychválí Smajlík Vyhoďte ho a dejte tam Zámka! (Teď dá určitě Moravčík góla Smajlík )
Flákl to sem někdo ?

odkaz
Včera se v přenosu z Blavy objevila skupina fans z Kunčic u HK a hlásili, že přijeli ukázat jednotu naší extraligy ve všech dresech ELH a každý měl jeden na sobě. No, vzhledem k počtu hráčů z ELH na MS myslím, že to není moc na místě, i když nás dres měli taky...
12.05.2019, 22:03
Nebuďte vztahovačný! Smajlík Smajlík HERO-nek je náš, my to víme, co bylo, bylo. Smajlík A zítra bude hůř, chtělo by to ten hattrick HERO-nku, když to nevyšlo včera. Smajlík Smajlík Proti ruským hvězdám by to bylo potřeba jako sůl, aby jim sklaplo! Smajlík
Asi kdyby to měl třeba Sklenička ,tak tu cenu dostane...třeba IHF dostala noty odkud Heronek je,mno Smajlík
To trvalo. Smajlík HEROnek!!! Jen nechápu jak se hodnotí hráč zápasu,když i 2+2 a +4 je na tohle málo. Smajlík
Tak asistence Filipovi konečně (dodatečně) připsána!
Konečně , odchovanec. GÒL
11.05.2019, 23:49
Ha, to jsem ani nevedel, ze davaji tak malo - nikdy jsem se do teto faze nedostal Smajlík
Rakousko jsem dnes nevidel, takze uz vubec nebudu radit a pokud to ponechas, bude drzet palce, pekny tiket a i za ten vcerejsi bych ti to pral Smajlík
Jenže to jsou ku.vy a ten cashout neni nasobkem uhadnutych kurzu.. a davaj z toho +-60%.. Smajlík Teď tam mám nějakých 2200 na cashout. Nevím jak jim to funguje a jak to počítaj, ale vysledoval jsem.. ze ti daj neco nad pulku kolem tech 60% no.. Smajlík

Včera po Finsku a Rusku.. jsem měl 700-800 na cashout.. a kurz tech zapasu skoro 15

Rakušáci mě dneska docela zklamali.. čekal jsem víc.. Smajlík Takže proti Rusku asi není nárok Smajlík
HEROnek!!!HEROnek!!!HEROnek!!!A správně má mít 2+2 !!! Smajlík Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.