Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Žižkov-HK 1:2 Smajlík Dneska to bude za 6 bodů,věřím tomu na 100% Smajlík
67 minuta na Žižkově Smajlík Hostující fanoušci o sobě dávají vědět pomocí pyrotechniky, hlasatel dnešního utkání již fanoušky Votroků varuje.
15.09.2019, 11:31
Ahoj, diky. No musela jsem se zase ozvat. Pár nových tváří tu je, ale jinak koukám že celkem vše jede jak za starých časů. Na kluky jsem nezanevřela a bedlivě je pozoruju ostřižim zrakem, ale mám teď trošku jiné priority však ty víš 😉 snad kluci nakopnou diesel a rozjedou válec Hradec.
Votroci zatím jedou! Smajlík
Hlavní, co si ze včerejška vzít a max. to změnit je: poctivá obrana bez chyb typu Samuelsson, někteří playeři vystoupit ze stínu a mlhy - Ruda, Bambus, Cingi a spol., Jergl bezpodmínečně zpátky do jedničky a Mazi dlouhou zástěru a něco chytit. A všichni poctivě a na maximum, Kladno nekladno. Jinak bude pr**er. Hradec go!
15.09.2019, 10:26
Přišel ale u takovyho tiketu udržet nervy se ani nedivím. Já už to včera taky zabalila a když jsem pak zjistila že Neymar ho tam soupnul v nastavení jsem málem slitla z postele a večer se klepala u posledního zápasu. Ok poslu na email.
15.09.2019, 09:56
Blázen, ale šťastný blázen který neví co s prachama. Poslat za 54 litrů tiket kde má min dva zápasy s kurzem 1.95 no to už chce odvahu. Chtěla jsem ti přeposlat dnešní tiket, ale pokud chodíš jen na pobočky tak smolicek.
odkaz

Co řekneš na toto? Včera jsem to sem dával,je to masakr Smajlík
15.09.2019, 09:12
Je začátek sezóny a to pak člověk těžko vybírá a soudit podle prvního zápasu je těžký. Dneska fotbal nic moc zápasy a hokej je na začátku. Já mám v oblibě u hokeje kb ptz výsledky bývají občas divoké. Tak uvidíme kde bude dneska překvápko. Mohla by zase rupnout Sralta ve fotbale ať je sranda.
15.09.2019, 09:07
jinak si dneska vsázím opět na nas veřím, bude to ok Smajlík vždycky si po takových včerejších zápasech vzpomenu

na
1) pan Hlinka ...hlavně se z toho nepos..
2) hlavně zdravíčko
3) vždyt je to sport


:-))))))a hned je líp


Hradec !!!!!!
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.