Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
14.09.2019, 18:43
no nic, dnes to musíme hodit za hlavu , ale naše hořící místa jsou bohužel vidět. Obrana, přesilovky. Dnes den D neměl brankář.

Samozřejmě je to první zápas, jdeme dál a zítra to musíme dát. Smajlík Smajlík Smajlík
Zdarec,neházel bych to vše na Mazance,ta obrana hlavně Cibulskis a Samuelson bída a bohužel nejhorší první lajna.A jak se mě líbilo naše trenérské trio,tak už i po přípravě začínám o nich dost pochybovat.V přípravě,kdy se to mělo všechno sehrát,tak pořád změny a dnes to samé.Vrchol opět hra v šesti a přesilovky.Nevim jestli jim věřit v rozhovorech o všech nedostatkach vědí,ale skutek útěk.Doufam,že se to zvedne a i ta návštěva zklamala.Tak hoši opět do boje.
To si myslím Také protože by to byly dva rychlé góly po sobě neříkám že by to zaručovalo vítězství ale zápas se opravdu mohl vyvíjet úplně jinak. A jak píšeš první třetinu jsme byli určitě lepší nebo jsme měli ze hry více ale co se dá dělat kde se dál a sezóna je před námi.
Já věřím,že by ten zápas byl jiný.První třetina byla super a Liberec marnej,ale.... Smajlík
Mně tam chyběl Kubík s Chalupou.. A co se týče gólmana, už v přípravě u něj platilo: Co samostatný únik, to gól. Dnes opět. A jestli si myslí, jak prohlásil před sezónou, že se svými výkony by se rád vrátil za moře, tak s tímhle výkonem ne..

Lukeš mě, v tom málu co odchytal, udivoval svou mrštností.. a jeho lapačka byla vynikající. No uvidíme zítra.


A rozhodčí *bez komentáře*
Patrik Augusta
Bílí Tygři Liberec
"Vzal bych to krátce. Myslím, že jsme podali zodpovědný výkon podpořený výborným brankářem a byli jsme extrémně produktivní a efektivní v koncovce."

To si delas p*del...prej vybornym brankarem Smajlík Smajlík Smajlík .
14.09.2019, 18:12
Mno tak asi takhle: Byl jsem na několika přípravných zápasech a byl jsem moc zvědavý na dnešní zápas .
A musím konstatovat to,co už se jevilo v přípravě. MAZANEC NENÍ ROZDÍLOVÝ BRANKÁŘ.
Bohužel . Ten nám stále chybí. K čemu je když dřeme jako burlaci do předu když je t o vzádu na hovno , Howgh.
Tobě přijde snad jeho hra adekvátní? Mě přijde, že je tam na veřejným bruslení.
Dnes škoda neproměněných šancí A jak už tu někdo psal ze stavu 1 0 jsme tam mohli dát druhý gól a zápas mohl být jiný. Mazanec Dnes žádná přidaná hodnota Z mého pohledu pouze subjektivního šli tři góly za ním. A mám pocit že se tady ukázalo něco jako v loňské sezóně s Brnem kdy my jsme lítali a větší část zápasu tlačili a Liberec jsi tak nějak dokázal počkat a pak dával svým způsobem ne překombinované a jednoduché góly.
Je to samozřejmě první zápas možná velká motivace a spousta dalšího Co ovlivňuje hru a uvidíme je to přece jen první zápas a jak Boro řekl první vyhrání z kapsy vyhání..)
Kladno určitě bude chtít také zabrat tak uvidíme zítra na jejich lodě sezónu máme před sebou tak dnešní zápas hoďme za hlavu hráči ať se z toho vezmou co je potřeba a jdeme dál.
I návštěvu jsem čekal větší,ale ta o výsledu nerozhodla.
14.09.2019, 17:57
Takhle to nejde, takový propadnutí vzadu, pri prvním gólu chyběl Perret vzadu, a Mazanec se me nezdal uz v přípravě a lize mistrů dostával hodně gólů, úspěšnost v Americe taky nic moc..
A proč Kubík, jeden z nejlepších hráčů přípravy hraje teď za Slavii
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.