Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Od GM povzbudivá slova, je vidět, že se zas začíná pročišťovat vzduchu Smajlík
Tak ono ani tady nelze paušalizovat, je totiž i skupina chalupářů, kteří se chovají velmi ukázněně, přijedou na chalupu, s nikým se nesdružují, sedí tam zalezlí stejně jako doma, a dokonce prý nabízí místní obci svou pomocnou ruku (což potvrzují různí starostové a zastupitelé). I zde lze sice namítat, že na tu chalupu nemusí/nemají teď přeci jezdit, ale tím samotným přesunem a pobytem nemusí automaticky "škodit", problémem je podle mne právě skupina o které mluví Baru, ti jsou skutečně spíš rizikem a hrozbou.22.03.2020, 13:08
Tak ofiko akce nebudou, to je jasný. Já myslím návštěvy příbuzenstva a s tím spojený roznos nemoci...
Barčo,toto je výsměch pro lidi,co vše dodržují.Střílet ty lidi by bylo málo.Asi je současná situace nezajímá,třeba si myslí,že je to jenom taková vymyšlená hra.
Lidi,věřím,že se nikdo z nás ani z Vašich blízkých nenakazí a pak to všichni zapijeme u nějaké velkolepé párty.Organizátoři budou Bublix,Tim.Tyto dva jedinci rozumí pojmu alkohol Smajlík Smajlík Pevné nervy a vydržíme!
22.03.2020, 13:02
A nechci vidět, co se bude dít na Velikonoce, které karanténa nebo nějaké restrikce skoro jistě zasáhnou taky. Protože všichni tito sobečtí jájínkové přece kvůli koronaviru nepřijdou o oslavu Velikonoc! Tak jen aby pak nepřišli třeba o víc, že, babi, dědo, sestřenko s astmatem...
22.03.2020, 12:55
To je marný. A tady je to fakt stále stát ve státě, najeli "apartmánáři", na víkend i běžkaři a skialpinisti i pěší výletníci a promenádujou se tady stále bez roušek. Je to marný, je to marný, je to marný. Nemůžou přece sedět 14 dní doma na prdeli a čumět na televizi. Oni tam, KUPODIVU dávaj i něco jinýho než zprávy a brífingy vlády. Stačí zmáčknout tlačítko na ovladači. Nebo se za 2 kila měsíčně dají zaplatit různé aplikace, kde je takovejch filmů, seriálů.... A koho to nebaví, tak uklízejte, vařte, hrajte společenské hry, ale vydržte prostě doma. Ale to ne, padá sníh, už asi nikdy v životě padat nebude, tak honem šup na lyže. A cestou samozřejmě zastávka v místním obchodě (přece nebudem o hladu, že jo). A od parkoviště dál už jsme přece v přírodě, tak na co rouška. Nevadí, že cestou potkám 30 lidí, JÁ jsem v přírodě, tam přece koronavirus nechodí. Ať jdou takoví fakt do o*dele!

A to je tady počasí, že by psa nevyhnal, normálně tady v takovém počasí nepotkáš živáčka, a dneska, když maj všichni sedět doma na zadku? Všichni jdou ven. Já to nechápu...
22.03.2020, 12:15
a zaznívá od dětí čím dál častěji

UŽ, ABY BYLA ŠKOLA Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík což mluví za vše Smajlík
22.03.2020, 12:14
mi povídej:-) manžel doma , deti škola vařit prat uklízet , je hodně pracné udržovat zdravy usudek, rozum použít toleranci.
mame doma šátek ten značí , kdo ho má má ponorku tak se nesmí na něj mluvit:-) jinak to nejde . Děti nevylítané , občas brečí i oni nevědí co by.
A koukame jak nam firma zustava stát.

Ale vydržíme jsou na tom hůř a pevně věřím, že bude líp a zvládneme to i přes ty hovadka kolem:-)

hezky den všem a zdravíme HK z Prahy
22.03.2020, 11:55
no oponuji dle meho to vypada asi tak

na chaty jezdí ti co nemají doma pozemky , ale byty tudíž než pojedou dojdou do auta, určitě jeste nakoupi musí si něco přeci přivezt že , cestou přijde na řadu třeba benzínka. A to jeste nekteří přeci nepojedou sami, ale řekneme třeba známým nedělam si totiž iluze.

Jde o to , že se třeba jedna o měsíc, abychom to vydrželi a ptám se jich je to fakt tak těžké sednou si doma na prdel a počkat . ???? my taky jsme v bytě v Praze nakupujeme jednou tydne a to jen jeden z rodiny. Ponorka pracuje ,ale co je ten třeba blbej měsíc od toho, že budeme dřív z těch sr....okolo. KAždý musíme byt doma a poprat se s tím. Všechno je jen a jen o lidech
odkaz

Martin Straka i o uzavření ELH...
Moc smutná čísla. Smajlík odkaz
Požádal bych všechny ty epidemiology-amatéry, kteří vykládají něco o sezónní chřipce, ať už se konečně proberou a drží hubu. A ti níže zmiňovaní bezohlední tupci bez roušek nebo chalupáři-chronici, co se v březnu museli jet podívat jak jim u kůči v zimě povyrostla tráva, ať laskavě sedí na prdeli a chovají se trochu zodpovědně. Chápu, že můžou být i zásadní důvody a že je to nutnost, ale kdo obecně jebe na pravidla, které jiní ctí, tak by kromě flastru měl dostat ještě po tlamě.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.