Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
17.05.2019, 18:48
Zohornove jako hosti ve studiu, někdo by tady moh bejt trenér Smajlík
17.05.2019, 17:37
koukám na Slováky, vypada to, že se opět dostavuje ztráta koncentrace a kolaps.

Doufám, že to vydrží a nepustí.
To jde ještě,já četl za 150 kč beer.
Faul na Gudyho okomentován dobře v tv,ale nějak se zapomíná,že do sprchy byl poslán neprávem Darzinš a ne Freibergs,který Gudyho trefil.
Pro upřesnění to bylo v roce 2004 a Kanada dostala 6:2.
Tak taky jezdíš,když je čas,tak to jsme dva.Tak určitě víš o čem píšu.Řekl bych že na našich ze Švédskem byla zatím nejlepší,ale ani to nebyla Ostrava. Smajlík Tam to jelo neustále naplno.Ta energie se tam dodávala na led po hektolitrech.Nejen po kapkách a nejen když se dařilo.Pamatuji na jeden zápas s Kanadou a tam to ty gule fakt mělo až se i Kanada pokakala a prohrála. Smajlík To co opravdu dokážeme se ještě v Bratislavě nepředvedlo.Zatím to byla vždy jen selanka.Máme na víc.
Atmosféru blížící se byť jen částečně té z Ostravy letos jsem nezaznamenal dosud na MS.Počet fans na MS je dobrý,ale intenzita fandění během celého zápasu je průměrná.Žádný totální kotel peklo ve kterým se soupeř vaří se nekoná.Navíc když to chlapáci nejvíc potřebují tak je tam hlavně ticho.
Bič a ten druhý NAPROSTO NESMYSLNĚ VYLOUČENÝ DO KONCE ZÁPASU.Včera to byla vůbec totální bramboračka od sudích,která nám ovšem dost pomohla.
Jinak jsem rád,že hradeček vychoval a poslal do top hokejovýho světa Fildu HERO Hronka a je krásný ho vidět na ledě a v národních barvách tuplem.Měl by se naklonovat minimálně pětkrát.
Zámek jeden zápas a jeden bodík hned.To je víc než mají někteří beci za čtyři zápasy. Smajlík A to ani moc prostoru nedostal.
Někdo tady psal,aby Hroňas dostal hráče zápasu,ale když nestačilo ani 2+2 a +4???Tak už ho asi nedostane.Leda by JJ odmítnul dávat tohle ocenění dalšímu co čuchnul ke Kladnu. Smajlík
Ondro-bublix,ty budeš lemtat pivec za 150 kč Smajlík tvl,s tvojím splávkem,tam necháš boty kámo Smajlík
tak výjezdníci štastnou cestu a tiše závidím.. :-))

Smajlík
Od druhé třetiny už dobré. Až teda na ty přesilovky (stále), bully (také stále) a počty vyloučených (nelepšící se). Hroňas opět skvělý (7 KB a celkově 9.místo - široko daleko kolem něj samí útočníci, další obránce až 30.místo!!!!), kdy už konečně dostane hráče zápasu??? Zámek nic moc, ale rozehraje se... Pro Whitedoga a Bronxe: za tím smáznutím ze strany Křižáků si stojím, uvidíme 21.5. v cca 15 hod., pak si vzpomenete... Oni jsou už totiž Švýcaři tím šestým mužstvem světa, bohužel naši až na sedmém místě (ach jo, byly doby, kdy jsme byli za Rusáky a Kanaďany na třetím, občas i výše). Mrkněte na posledních pár výsledků naší repre, na kvalitu švýcarské ligy, na umístění švýcarských klubů v CHL, i v juniorech nám šlapou nepříjemně na paty...)
Filda HEROnek!!!! Smajlík Smajlík
16.05.2019, 22:25
Jasný...tak se za námi stav...triko Vlajkonoši a nebo dres bílej Eliáš #26
16.05.2019, 22:23
Co ten Merzlikins dělá Murína?
Vyzvedávám lupeny na místě tak nevím
16.05.2019, 22:20
Jasne...mame celodenni balicky...sektor A1, rada 8
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.