Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
To jo,pulka jezdila k nim a pulka nevedela kde je v Hradci zimak. Smajlík
Tolik zlosti na jih.. 😃😃, hlavně, že když jste ještě nehráli extraligu, tak polovina z Vás se jezdila koukat na to jak vypadá hokej, ale teď je z Vás každej "hrdej hradečtí" 😃😃😃 a to, že na jihu je radost z Vašeho škraloupu, který vyplul na povrch? Budeť by ne, v tomhle si nemáme co vyčítat. Tady je to, to samý když vypluje něco v Pardubicích, tak Vy z toho máte taky Vánoce 😃Nooo myslím, že pomyslná miska vah, se převažuje.
Extralize zdar☺, zdravá rivalita je skvělá. Nepřeju nikomu nic zlého, hlavně ať si užijeme parádní hokej, o to přeci hlavně jde. 😉👌
02.06.2020, 15:05
Lepší Kolín než Vrchlabí,vzdálenost a hlavně díky dálnici chvilka jízdy...
Spolupráce s Kozly je definitivní Smajlík
Tak super snad bude dohoda oboustraně prospěšná a dlouhodobá
odkaz
02.06.2020, 13:48
Jižní chátra je naprosto k smíchu, tradičně se udržela, kolikrát už a otázka jak, to je každýmu uvažujícímu člověku jasný.
Ta samá jižní chátra si bude otvírat hubu ? Ta chátra, která poslední sezóny žila na hráčích z fetu, alkoholu, podvodech ve vedení, dluhy a půjčky kam se podíváš, anarchie a šlendrián, fanoušci žijící ve svých výkalech po každým zápase. Ta chátra z vesnice může jen držet hubu a doufat v lepší zítřky, jestli vůbec. Nazdar Chátro Smajlík
nechápu jak může fy. MOUNTFIELD, jakožto jeden z největších inzerentů ve SPORTU, nechat otisknout takový článek, bez možnosti reagovat
Jaký kontrast k posledním vyjádřením všech těch zneuznalých agentů a netáhel. Chajda jako první mohl řvát, jak s ním klub zametl, když ho vloni na začátku sezóny poslal do Chance ligy. On ale, narozdíl od jiných, naštěstí oplývá sebereflexí, vzal to jako výzvu, zamakal, dostal novou příležitost a jak to s ním teď dopadlo Smajlík Je mi ale jasné, že takový mediální obraz klubu se těm věčným hejterům, kteří si ani nejsou schopni zamést před vlastním prahem, do krámu nehodí.

Ajo, takže Lupen55 vs. Jirka003 1:1. A vítězem se stává: (chvíle napětí): nevím33. Gratulujeme! Cenu si může převzít na lampárně na Rejchlově nádraží v HK... Smajlík
Jednoznačně stojím za jednáním a postojem klubu.Zlatě,že v tomhle zařadil zpátečku.Bedýnka chce být ve všem prostě jednička za každou cenu a to prostě takhle fungovat dlouhodobě nemůže.Kupovat kde koho za jakékoliv podmínky???Tohle není prostě umění SM.Zlatě,že má náš GM hlavu na krku kterou používá jak má a ví jaký má náš klub minima i maxima.Nenese odpovědnost jen za to kdo bude hrát za áčko,ale za daleko víc věcí.Nedovedu si představit Bedýnku v pozici GM s tímhle jeho uvažováním.To by byl pro klub do pár let opravdu pohřeb.Dobře tak jak to teď je!!!
Další věc kolik kdo dostal od toho Bleskohnoje za tohle,že pane Bednáři,Krejčí??Je krize tak každá kačka dobrá? Smajlík Jenom špiňte hlavně ať nejste pak víc od sraček než ten koho špiníte.
Už jen tohle svědčí o nějaké osobní zhrzenosti těchto pánů.
A i tady na forku není proč některým na cokoliv reagovat i když pod dojmem vyvolané akce a následné reakce víme už z dob ZŠ a někteří se nedokáží i tak udržet. Smajlík Papír a teď moderně i forka snesou na sobě od lidí hoven od začátku své existence.
Další věc na kterou se osobně těším pokud se EL rozjede a hlavně dohraje,že se konečně budeme moc potkat s jižníma dědkama v PO a nebudou snad konečně hrát jen o sestup.Čím vejš se potkáme tím větší bouře století.
HRADEC OLÉÉÉÉ
Osobně si myslím, že v "kauze Krejčí" je pravda tak jak to obvykle bývá někde uprostřed. Na tom článku je vidět, že je psaný víceméně na objednávku Bedny, prostě je s tím agentem zadobře, a tomu tak nedělalo problém mu udělat tuhle službu a vděčně poskytnout novinářům rozhovor. Nenašel jsem tam ale prakticky nic, co by se nedělo i v kterémkoli jiném klubu, kdyby nastala obdobná situace jinde, tak může nějaký jiný agent zase povyprávět o tom či onom, ale to samozřejmě jen tak někdo neudělá, jelikož by si tím zavřel dveře k budoucí spolupráci, což určitě nechce. Pan Krejčí má u nás už ale nějaký čas dveře zavřené, tak si pak může pustit bez obav pusu na špacír, no a tak se také stalo. Toť vše, hlavu bych si s tím opravdu nelámal..

Chajda odkaz
sakra, komu mám věřit - našemu gm, který vždy odpovídal pravdivě a bez jakýchkoliv vytáček, našemu gm, který má jak nad sebou, tak i okolo sebe x desítek lidí, kterří s ním buď spolupracují anebo ho přímo dohlíži, anebo nějakému "rádobyagentovi", který si dělá jméno tím, že bleje svoje pravdy do bulváru? Já osobně mám jasno..... Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.