Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Možná je ve hře stále ten Červus. Ve Švýcarsku hrál přeci jen v nejslabším týmu+jeho věk, tak tam zájem velký nebude. Ledaže by ho chtěl Bakala do týmu.
Proti Vopimu vůbec nic. Ať se mu tam vede dobře. Je ale pravdou, že wotvor má velkou kliku, že se příští rok pravděpodobně padat nebude, protože nikdo tak slabej v extralize už nebude. Ze začátku čekám možná euforii po sedmi letech v pralese, ale pak to vychladne a jestli to neposílej, tak vychladnou jako nakonec Kladno. A to mělo Džegra a povedli se mu cizinci. Opravdovou posilou je zatím jen Chčiliak a to je po hříchu málo. Jinak zatím jen tuctoví hráči k těm, co už tam jsou. Hodně bych se divil, kdyby wotvor nebyl na konci extraligy ve votvoru, kde to většinou končí...
Pokud bys si to přečetl celé, tak tam stojí že přichází na zkoušku buď/nebo.Klub vůbec nic neriskuje. Proč to nezkusit? Takto už to Prospal praktikuje od svého příchodu.Kdo není úplně v topu, tak dostane pouze nabídku na zkoušku. Buď to dotyčný přijme, nebo jde hledat štěstí jinam. Za mě správný systém.
Mimochodem, kolik kvality zatím přišlo k vám??
21.05.2020, 11:36
Pokud je pouze ústní dohoda, tak to ještě není podepsáno
A nebo se čeká, jestli se HK dohodne třeba se Sobotkou nebo Červenkou, a kdyby se nedohodli, tak až potom Růža jr.
21.05.2020, 10:46
Pokud by byl někdo podepsaný, je to hned na iSportu a za hodinu po tom i na webu...
Souhlas s tebou. Bodů tolik ne, ale proč ne.
Ať se mu na jihojihu daří. Prospal ho třeba vymáčkne k výšinám.
21.05.2020, 09:56
Tak s Růžou to fakt nějak trvá Smajlík
21.05.2020, 09:02
S tebou nesouhlasím. Vopi je bojovník. To není hráč, který udělá 50 bodů, ale vybojuje mnoho puků.
Přeji mu ať se osobně daří.
Wotwoři teda posilujou jak draci Smajlík Vopelka, to nemohli sehnat moc slabších kusů, co prošlo extraligou Smajlík
Já si také myslím, že by bylo ku prospěchu věci to alespoň v jednom případě nechat přezkoumat soudem. Už jenom kvůli tomu, aby se vyjasnila ta klauzule o "vyšší moci", kterou svaz v těch svých vzorových smlouvách má, ale očividně tak blbě a nedostatečně formulovanou, že dává možnost různým výkladům, kdy jí lze využít. Tohle by chtělo jednou provždy rozseknout, a to nejen v našem zájmu, ale hlavně v zájmů dalších případů, které mohou v budoucnu nastat. Protože stále hrozí riziko, že se ta situace s virem (nebo něčím podobným) a předčasným ukončením extraligy bude opakovat a majitelé opět budou nuceni ekonomické výpadky nějak řešit.


20.05.2020, 22:20
...no já doufám, že to majitelé dají k civilnímu soudu, protože je třeba vědět, jak ten to rozlouskne.....protože toto není pracovně právní vztah řešený zákoníkem práce, ale vztah obchodní mezí dvěma společnostmi - hráč (OSVČ) a klub (a.s.), které podepsaly řádnou smlouvu, tedy vztah dle obchodního zákoníku a tedy, myslím, že civilní soud by svým rozhodnutím jednou pro vždy vyřešil tento problém mezi dvěma společnostmi.... Jestli svaz věc řeší, jak ji řeší spíše jako pracovně právní vztah a ještě tak nějak socialisticky, že požkozený je ten kdo je "menší, chudší...atd" a ten velký, co jen chrání své zájmy a využije mantinelů poddaných smlouvou je ten zlý a rychle odsouzený. Jestli chce mít svaz takovéto vztahy a hráčské odbory v rámci zaměstnaneckých vztahů. pak by měli býti hráči zaměstnanci a toto se jim nestane....zde platí pravidla o odstupném....atd..ale to už je na další stránku a to tu nechci řešit....ty vztahy v našem hokeji jsou prostě "zvláštní" a všichni se je snaží využívat ku prospěchu svému jen když se jim to hodí.....ať to jsou hráčské smlouvy nebo ty šílené "tabulky" ...pořád si tu chceme hrát na NHL, ale nastavit ten systém jako tam....TO NÉ ....my máme přece naše "české specifika"....no tak tohle z toho pak pramení...a nejen tohle...hokej chřadne ... ale smrtek a teploučko...
Podle toho co píší, tak se Šidlíkem to šlo do smíru. Trochu jsem to očekával, jen jsem myslel, že to přijde dřív. Myslím, že nakonec dopadne smír i se Žejdlem. Když v tom totiž zůstane sám, tak bude za nenažrance a ještě nedostane nic.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.