Ptejte se

Zdeněk Dušek (hradec Králové)
31.1.2011, 10:01
Dobrý den pane Budínský, mám jediný dotaz píšu poslední den, kdy končí přestupní termín tak při odpovědí budete již vědět jaké posily přišly hlavně z Ústí. Jestliže nebudou žádné, tak mně neuspokojí Vaše odpověď, že se mám zeptat vedení. Děkuji. Z.Dušek

Odpověď:
Dobrý den, posily přišly, například Martin Záhorovský a Lukáš Kozák. Střídavý start má také vyřízený Lukáš Havlíček.
Aneta Budinska (Praha)
29.1.2011, 13:17
Ahoj Vit,je pravda ze ta kluci volaj po nejakem hezkem ukrajinskem boxerovi?

Odpověď:
Ahoj, na toto jsem odpovídal níže.
Kubišta92 (Hradec Králové)
29.1.2011, 03:38
Ahoj Víťo,jsi výborný hokejista a pro Hradec jsi velice platný a důležitý hráč.Po odchodu Roubase do Ústí budeš asi určitě ten pravý a troufám si říct jediný tahoun v našem týmu a pevně věřím,že v blížícím se play off to všem soupeřům natřeme.Přál bych si,aby ste tady vybojovali fanouškům finále play-off.Určitě to Víťo chcete taky. Vždyť tady finále dlouho nebylo;);)Chci se tě zeptat na pár otázek:
1)Jak ty osobně vidíš odchod Jardy Roubíka do Ústí,jak to s ním je?Šel sám,nebo musel?
2)Koho by sis přál v play-off na začátek?
3)Jaký je váš cíl v play-off??Bylo by to konečně letos vysněné finále?
4)Na jaký tým v play-off by sis přál narazit?
5)A naopak jaký tým si v play-off nepřeješ?
6)Chtěl bys,aby váš tým narazil znovu v semifinále třeba na Ústí s Jardou Roubíkem?
7)Kdo bude hrát finále,které týmy si to vybojují,co myslíš?
8)Kdo myslíš,že vyhraje celé finále a bude bojovat o extraligu?
9)Mám poslední otázku a to tuhle:Bylo by to nejen mým přáním,ale i všech fanoušků.Prosííííím,prosíííím.Udělejte pro to všechno.Neskutenčně moc se těším na play-off.Vím,že se teď pár zápasů nedařilo,ale věřím,že v play-off to bude zase ten starý a vynikající HRADEC!!!!!Slíbíš mi,nebo pokusíš se Hradec letos dovést do finále 1.ligy??Díky Víťo,hodně zdraví a lásky a hlavně,ať ti to střílí v play-off ještě víc,než doposud;);)

Odpověď:
Ahoj, děkuji za pochvalu.
1) Jaroslav Roubík si určitě zaslouží novou zkušenost a myslím, že cestě do Ústí neměl důvod se bránit.
2) Nevadil by mi žádný soupeř, kromě Benátek, s těmi máme až hrozivou bilanci. Samozřejmě by byl pikantní souboj s Vrchlabím, už jen kvůli divácké kulise.
3) Finále by bylo určitě krásné, ale je před námi dlouhá cesta, určitě budeme bojovat!
4) Jak již jsem zmiňoval, Vrchlabí.
5) Určitě ty Benátky!
6) Tak bylo by to určitě zajímavé a specifické pro Jardu, ale může se stát ještě hodně věcí, tak raději nepředbíhejme.
7) Největšími favority jsou určitě Ústí a Chomutov.
8) Rozhodne se nejspíše mezi Ústím a Chomutovem, šance jsou velice vyrovnané.
9) Budeme se snažit vybojovat zde vytoužené finále a potěšit fanoušky.
Děkuji, snad mi to bude střílet ještě víc :)
Dan (Hradec Králové)
27.1.2011, 19:37
Ahoj Víťo,
rád bych věděl tvůj osobní pohled na současnou situaci. Je jasné že je špatná...nejsou peníze,není manažer (ale pouze Višňák),nejsou fanoušci - chceš tady hrát?

Odpověď:
Ahoj, neviděl bych to zase tak černě a hrát tu chci.
SNOOPY (Jedině Hradec)
27.1.2011, 18:39
Ahoj Vítku, po odchodu Roubíka jseš tu nejlepší a tak se tě chci zeptat, zda neuvažuješ o působení v HK natrvalo. A jak se ti líbí zdejší ČEZ aréna?

Odpověď:
Ne nejlepší, spíše nejproduktivnější. Zatím o tom neuvažuji, ale může se stát cokoli. Zimák je v první lize jeden z nejkvalitnějších, alespoň podle mého názoru.
Pavel (HK (HCHK))
26.1.2011, 10:12
Ahoj Víťo, chtěl bych se zeptat když odcházejí nejlepší hráči i ty patříš mezi ně , tak nechceme aby jsi odešel i ty dostal jsi nabídku třeba do ELH ? a jak se ti v HK líbí odešel bys ? My doufáme že neodejdeš . Přeji hodně uspěchů jen tak dál.

Odpověď:
Ahoj, sezónu tady určitě dohraji. Jak již jsem říkal v předchozích odpovědích, co bude po sezóně, se teprve uvidí a nezáleží to pouze na mně.
Pan Sluchátko (Houslice)
25.1.2011, 23:36
Dobry den Mistře, po hokejové strance vas respektuji,ste rychlý,technický hráč,ale chtel bych se opítat na váš osobně sexualni život,říká se že ste v KV střihl všecko co vam prislo pod vercajk (24 cm v klídku),dekuju za odpoved Mistre.......... s pozdravem Sluchátko..

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za pochvalu. Je pravda, že jsem přejel vše, co neuteklo na strom :D.
Michal (HCHK Višňák ven!)
24.1.2011, 20:28
Čau zajímalo by mě proč a co v kabině zobete. Jistě budeš vědět o čem mluvím... Můžeš doporučit? Taky co říkáš na to, že na vrchol sezony pustíme z mužstva nejlepšího hráče první ligy a kapitána. Myslíš, že se klub ekonomicky zhroutil? A nakonec malý vzkaz: Hráč číslo 73 Ondřej Hruška by měl mít tu soudnost, kouknout na video z letošních zápasů, na těch pár puků co posunul někam do strany aby se moh jít schovat do kouta, na ty svoje jedovatý střely tahanicí metr nad bránu a zbytečný fauly. Je tu tuším třetí sezonu, nevidím u něj, že by si troufnul na hřišti něco udělat a ještě je zřejmě silně ”na hrušce”. Takže jestli by to tu chlapec nechtěl zabalit, protože za to co on předved si podle mě nevysloužil ani minimální mzdu. Hráči, který v Hradci odvedli dost práce v dorostech a juniorce kvůli tomuhle marnýmu mistrovi ani nečuchnou k šanci. Doporučuji mu se někde vyučit a hokej hrát v krajským přeboru, kde nastupujou i o mnoho lepší hráči.

Odpověď:
Čau, máme pouze jenom nějaké proteiny a sacharidy, takže můžu doporučit toto. A Ondrovi to spíše řekni sám.
Fredy (HK)
24.1.2011, 16:10
Ahoj Víťo, říkal v kabině Jarda něco o svým odchodu,třeba důvody nebo tak? Třeba že to tady nemá ambice a nechce tady hrát a že by se třeba vrátil kdyby se to tady zlepšilo? Diky...

Odpověď:
Ahoj, žádné důvody nezmiňoval, jen, že to pro něj bude další zkušenost, tyto věci spíše probíral se staršími kolegy.
Petr (HK)
24.1.2011, 13:25
Ahoj, chci se jen zeptat. Myslíš, že by spoluhráči odehráli loňský zápas v Chrudimi před 500 fanouškama z HK teď stejně, když vidí kolik fanoušků to odradilo od hokeje? Nebo si toho nevšimli, nebo je jim to jedno...Teda abys nemohl napsat ať se zeptám jich..Tvůj názor na věc je jaký?

Odpověď:
Ahoj, k utkání v Chrudimi bych se již nevracel. Odehráli bychom ho stejně, v minulé sezóně jsme s nimi vyhráli tři zápasy ze čtyř. Mrzí mě, že někteří fanoušci přestanou chodit kvůli jednomu zápasu.
Další stránky
1234>>