Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Junior66 (Hradec Králové)
20.8.2019, 13:11
Dobrý den, četl jsem rozhovor s Tomášem Martincem ve kterém říká, že v obraně vidí veliký problém. Neuvažujeme o nějaké pořádné posile do obrany? Myslím, že by se jeden urostlý obránce určitě hodil. Děkuju za odpověd. Hezký zbytek dne.

Odpověď:
Dobrý den,
uvažujeme, ale musíme koukat i na rozpočet. Po dnešním zranění Tomáše Linharta je to ještě trochu větší problém, takže jsme to ihned po zápase začali řešit.
mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
19.8.2019, 14:53
Dobrý den kdy dojde k zužování kádru.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
k prvnímu zužování již došlo, o čemž bude dnes informováno v krátkých zprávách (aktualitách). K dalšímu zúžení by mělo dojít na začátku září.
Vekoms
18.8.2019, 17:25
Dobrý den pane Kmoníčku.Rád bych se zeptal kdy budou zveřejněny dresy pro tuhle sezónu?Co říkáte na červenou variantu domácích dresů na Ligu Mistrů?

Děkuji za odpověď a přeji Vám a chlapcům hodně štěstí a zdraví. A ať brzy zvedneme pohár nad hlavu.

Ondra

Odpověď:
Dobrý den,
dresy budou zveřejněny na tiskové konferenci, která by se měla konat dne 3.9. 2019.
Děkuji za přání, postupně se na tom snažíme pracovat :-).
bhawks (Hradec Králové)
18.8.2019, 08:44
Pane GM jen dovysvětluji...netřeba odpovědi. Děkuji
...ano to intuitivní doplňovaní slov je hrozné....šlo mi jen o to vyjádřit naštvání nad tím, že pan ostraha postrádá jakoukoliv obecnou slušnost a nemá ánuk o hygieně...něco baští a když přicházíte odloží to na chvilku ke kamarádovi a bez nějakého upozornění nebo požádání, aby jste si rozepnuli mikinu nebo něco takového Vám prostě mikinu rozepne a umolousanýma rukama leze do kapes.....děs a už mě to štve minulý rok jsem si díky místní ochrance nemohl vyzvednout dárek k permici, kteý jsem měl v shop u hlavního vchodu a nyní tohle....opravdu mě takové chování štve je mi přes padesát a tohle zažijete je na českých sportovních akcích, kde na fanoušky dohlíží lidé, kteří velmi často mají za sebou více problémů se zákonem než ti fanoušci.... ale, co už naučme se s tím žít jsou to přece naše česká specifika....”super” a takhle je to často se vším a pak se divíme, kam to nejen ve sportu spěje....

Odpověď:
Dobrý den,
já jsem to pochopil, jen jsem Vám chtěl předat info od šéfa pořadatelů. Nestavím se na žádnou stranu, jen se domnívám, že každý pořadatel má na sobě číslo právě pro podobné případy. Pokud konkrétně pojmenujete situaci a uvedete, kdo se nechoval z pořadatelů slušně, dá se to řešit. A samozřejmě i zájem klubu je, aby fanoušci byli při návštěvě našeho stadionu spokojení, což právě začíná pořadatelskou službou.
Bhawks (Hradec Králové)
16.8.2019, 17:49
Rad bych se zeptal nejdříve Vás pak se asi zeptám i jinde, tedy je vůbec přípustné, aby pořádal, který zřejmě nemá zdravotní průkaz ani nemá hygienické rukavice mi rozepnul milonů a sahal do kapes... docela dost se mi to nelíbilo a tu mikinu jsem ze sebe sundal a než ji vezmu zpět na sebe musí projít pravěkou...opravdu je toto nutné a v souladu z normami hygieny ?

Odpověď:
Dobrý den,
jelikož je to otázka na bezpečnostní agenturu, která zabezpečuje na našem stadionu pořadatelskou službu, přeposílám odpověď od jejich zástupce.
"Dle návštěvního řádu, konkrétně bodu 6. se při vstupu na ZS a v odůvodněných případech provádí bezpečnostní prohlídky, které je návštěvník povinen strpět. Tyto prohlídky jsou zaměřeny na dodržování zákazu nevhodných předmětů a minimalizaci rizik na ZS. Odmítnutí prohlídky může vést k zamezení vstupu, vyvedení návštěvníka z prostor ZS, případně zabavení nevhodného předmětu.
V trestním zákoníku je dále uvedeno to, že osobní prohlídku při vstupu na sportovní akci musí provádět pouze fyzická osoba stejného pohlaví. Není definováno použití prostředků jako jsou např. rukavice, proto je používáme pouze ve výjimečných případech."
bublix
16.8.2019, 09:04
Dobrý den pane Kmoníčku, kdy budou zveřejněny podrobné informace o vlakovém výjezdu na LM do Grazu 8.10.?

Odpověď:
Dobrý den,
vlakový výjezd se uskuteční, pokud seženeme dostatečný počet "cestujících" a tím pádem i finance, jelikož se nejedná o levnou záležitost. Rozseknout by se to mělo do konce srpna, jelikož do té doby se kdyžtak musí objednat tento speciální vlak.
m3chovac3k
14.8.2019, 18:32
Dobrý den pane Kmoníček,

mám otázku ohledně pár hráčů: co si myslíte o výkonech hráčů Vopelka, Pilař a Perret podle mě na extraligovou sestavu nemají,
zato mě překvapil Miškář, kterýmu se daří hlavně bodově, a proto bych ho viděl v základní sestavě extraligy a to samé Kubík, skvělý hráč a skvělý nákup! Jak to vidíte vy?

Děkuji za odpověď
Jiří

Odpověď:
Dobrý den,
omlouvám se, ale konkrétní hráče a jejich výkony hodnotit nebudu. Myslím, že je ještě brzy dělat závěry, navíc nás ještě čekají těžké zápasy v přípravě a CHL, kde by již měla sestava krystalizovat.
Respektuji Váš názor, ale jak jsem řekl, je příliš brzy na určování sestavy :-).
Děkuji za Váš dotaz a přeji hezký zbytek týdne.
Petr_Muller (Hradec Králové)
14.8.2019, 09:13
Dobrý den, mám pár otázek...
1, Proč Petr Zámorský odehrál pouze 1 přípravný zápas a někteří odehráli všechny zápasy?
2, Jak je možné, že jedeme do Pardubic se sestavou B-týmu? Vím, že je to příprava a je potřeba zkoušet hráče, ale do Pardubic opravdu s B-týmem jet nemůžeme...
3, Pan Martinec před přípravou říkal, že budeme chtít od začátku hrát na krev, v derby jsem bohužel neviděl ani náznak bojovnosti ani, že by se někdo chtěl probojovat do sestavy...
4, Kdyby bylo na mě, tak bych pana Martince stáhl na Asistenta trenéra a jako hlavního trenéra bych povolal pana Vladimíra Růžičku. To by byl panečku trenér :-)
Děkuju za odpovědi.

Odpověď:
Dobrý den,
1) Protože byl nemocný.
2) Myslím, že můžeme. Sám jste zmínil, že je to příprava a je potřeba zkoušet hráče. Navíc jsme měli mimo sestavu vinou zranění a reprezentace 4 hráče a někteří další absolvovali pondělní utkání a dostali volno.
3) Máte pravdu, že včera nikdo nepodal extra dobrý výkon. I já jsem očekával, že si někdo ze včerejší sestavy řekne svým výkonem minimálně o více pozornosti...…
4) Děkuji za názor. Bohužel se v tomto pohledu diametrálně lišíme :-).
emvee75 (HK)
14.8.2019, 08:40
Dobrý den,
kromě prvního přípravného zápasu se na ledě neobjevuje Petr Zámorský, ze zápasu s Chabarovskem odstoupil Tomáš Vincour, jak to s nimi vypadá? Jinak příště prosím proti sousedům lépe a hlavně hodně zdraví a štěstí do nové sezóny.

Odpověď:
Dobrý den,
Petr byl nemocný, ale dnes se zapojil do tréninku. Tomáš si přivodil v pondělním zápase lehčí zranění, ale měl by být do konce týdne OK.
Děkuji Vám za přání.
LahvonP25
13.8.2019, 07:55
Dobrý den,
gratuluji k včerejšímu parádnímu výkonu v přípravě proti Chabarovsku.
Proti PCE doufám v přinejmenším stejně silnou sestavu.
Vrátit jim to jejich arogantní chování vůči našemu turnaji, minimálně 10ti kusy. :) Příprava nepříprava.

Děkuji.

PS: Co posila, to pecka hráč. :-))

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji a nepřeceňoval bych to, myslím, že jejich gólmani neměli úplně svůj den.
Myslím, že dnes bude zase jiná sestava. Je potřeba, aby si zahráli i ostatní hráči.
Další stránky
123456>>