Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

94adamoravec (Hradec Králové)
5.6.2021, 10:12
Dobrý den,
Jednáme nebo se zajímáme o Liama Kirka?
Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne

Odpověď:
Dobrý den,
viz předcházející odpověď.
Hradecak_2 (Hradec Králové)
5.6.2021, 10:07
Dobrý den, zajímáme se o hráče jménem Liam Kirk? Mluví se o zájmu extraligových klubů, jsme zájemci nebo už máme vytipovaného někoho jiného? :)

Odpověď:
Dobrý den,
je to hráč, kterého by v týmu chtělo mít hodně mužstev, včetně většiny z ELH. Ale v řadě zájemců zcela jistě nejsme na "bedně" :-).
Petr_Muller (Hradec Králové)
26.5.2021, 10:17
Dobrý den,
tak nám jedna posila odpadla, nevadí. Jistě sledujete mistrovství světa a máte vyhlédnuté nějaké nové koně do útoku. :-)
Co třeba Švýcaři? A takový Christoph Bertschy? :-)
Přeji hezký zbytek dne.

Odpověď:
Dobrý den,
to bych Vám vyjmenoval 20 hráčů, kteří by se nám líbili :-). Sledujeme hokejový trh obecně i MS.
boyscrime
18.5.2021, 21:07
Dobrý den to co vymyslelo představenstvo ohledně permanentních vstupenek je slušně řečeno ostuda. Je takový problém těm co chtějí vrátit peníze je vrátit ?? Je dost lidí kteří buď celou nebo část peněz rádi nechají klubu a těm je problém něco vymyslet a nějakým způsobem jim za to poděkovat????Ale tímto způsobem jakým se představenstvo se k tomu postavilo je zahravání s důvěrou fanoušků. já patřím k těm co rádi nechají peníze klubu a rádí si pořídí novou .

Odpověď:
Dobrý den,
myslím, že obecně najít vhodná řešení problém není. Představenstvo se však domnívá, že je lepší to řešit v době, kdy bude jasno nebo alespoň jasněji o možnostech účasti fanoušků na utkáních.
VS16
18.5.2021, 16:51
Dobrý den,

Plně chápu, proč jste zvolili konzervativní přístup ohledně permanentek, ale nebojíte se, že čekat na naši vládu nemusí mít smysl? Oni něco slíbí v červenci nebo v srpnu, aby to třeba v říjnu odvolali. Žádná koncepce, jaké se dostalo NHL v USA, kde již nyní chodí 5-12 tisíc diváků, se v našem rybníku bohužel nedočkáme. Pořád to bude král Miroslav - slíbil, odvolal, odvolal, slíbil. Myslím, že se pořád budeme muset obávat, že i příští sezóna může být bez diváků. Že bude kapacita omezena je podle mě téměř jisté.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
určitá obava může panovat, ale představenstvo se domnívá a pevně věří, že se situace zlepší a bude možno pustit fanoušky do hlediště, byť třeba s určitými omezeními.
Pavel95 (Hradec Králové)
13.5.2021, 09:15
Dobrý den,

kdy se připojí k týmu posily?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
pokud máte na mysli cizince, tak by měli být k dispozici již na testování, které se uskuteční v polovině července. Jedinou výjimku ohledně pozdějšího příjezdu má Colton Hargrove, který má na 17.7. naplánovanou svatbu, takže dorazí ihned po ní.
Luissiana
11.5.2021, 08:41
Dobrý den pane GM, kdy budete opět zasedat ? Mám na mysli osud starých permic a ceny nových? A kdy bude probíhat výměna mantinelů?Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ano, tento měsíc by se mělo představenstvo sejít. Výměna mantinelů již probíhá. Myslím, že v nejbližších dnech vyjde k tomuto tématu článek na našem webu.
94adamoravec (Hradec Králové)
8.5.2021, 11:01
Dobrý den,
jednáme nebo se zajímáme o Andreje Nestrašila? Slyšel jsem o odchodu Vladimíra Růžišky mladšího a myslím si že by Nestrašil byl velmi dobrá náhrada.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
jsme realisté, takže se můžeme zajímat, ale to je tak asi všechno. Pokud by měl hrát v ELH, bude hrát tam, kde na něho budou mít hodně peněz, což je ale pro hráče jeho kvalit v pořádku.
Filipbal
8.5.2021, 00:42
Dobrý den, neuvažovali jste o získání Andreje Kostitsyna? V naší lize i v zahraničí ukázal, že je to produktivní hráč a mohl by nám v ofenzivě pomoct. Není sice už nejmladší, ale tak třeba Jarda Bednář přišel takový jako starší hráč a i taky se tu prosadil. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
neuvažovali. Chceme praktikovat herní styl, do kterého by se Vámi zmiňovaný hráč dle našeho názoru nehodil.
Máťa (Hradec Králové)
7.5.2021, 18:13
Dobrý den pane generální, jak bylo prezentováno skončil vedoucí akademie našeho klubu pan Krátoška. Je už znám jeho nástupce a zároveň obsazení realizačních týmů u mládeže (včetně juniorů)?

Odpověď:
Dobrý den,
ano, ale budeme to oficiálně řešit v rámci mládeže až příští týden a zároveň vydáme krátkou zprávu o této změně. Proto Vám v tuto chvíli tuto informaci nemohu dát.
Děkuji za pochopení.
Další stránky
123456>>