Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

kosáček
29.2.2024, 09:54
Pane inženýre, trochu nadhledu při psaní odpovědí. A abych dostál určení této sekce, před časem jste zde psal, že jednáte se sázkovkou, jak to vypadá?

Odpověď:
Dobrý den,
myslím, že se hodně snažím si nadhled udržet.
Máme podepsanou reklamní smlouvu s firmou Tipsport.
HKCH1 (Hradec Králové)
28.2.2024, 17:07
Vážený pane GM,předem děkuji za odpověď na pár otázek. Myslíte si,že Kolín(naše farma) má nĕjaký přínos pro náš klub,hrají tam dostatečně naši junioři,hraje Kolín stejný systém,bude spolupráce pokračovat?
Počítáme s Chajdou a Štohou na playoff u nás(Chalupa zachránil Kolín) ?
Jsme vyhlášeni tím,že kupujeme hráče 4cen.sk.,máme sice mužstvo bojovníků, bruslařů,ale Lántoši, Kirk, Čacho šli místo k nám za lepším fin.ohodnocením.
Střelci Lev, Cingel, Oksanen odešli, letos možná Oliver, to už jsme na tom tak špatně, že nás přeplatí K.V., M.B., Plzeň, Č.B., Vítk.,o tĕch nahoře,ani nemluvě.
Je vlastně zázrak,že nehrajeme s Kladnem o záchranu.Po Bartošákovi nemáme brankaře,půjčili jsme si😂 třetího z Liberce,odchází Hradečák Jank za lepším.
Přijde Bučko,v Plzni-2.Nešlo by koupit alespoň 2cen.sk..,brankaře, 2obránce, 2střelce.(lídra)
Co jsme to za klub,když nám trvá rok,podepsání smlouvy s 16letým dorostencem. Jenom nasazení a bojovnost,dobrá parta nám příští rok ligu nezachrání.
Jinak přeji mnoho úspěchu celému MHK v playoff.

Odpověď:
Dobrý den,
1) V tuto chvíli naši 3 letou spolupráci vyhodnocujeme a do konce sezóny bychom rádi udělali nějaký konkrétní závěr.
2) Rádi bychom, aby tito hráči pomohli Kolínu do předkola PO a pak se samozřejmě připojí k nám, jelikož patří do širšího kádru našeho "A" mužstva.
3) Kirka jsme z určitých důvodů nepodepsali, Čacho si vybral i kvůli financím Třinec, o Lantošim jsme nejednali, takže to úplně není tak, jak píšete.
4) Aha, tak to jsem nevěděl, takže děkuji za informaci. Někteří hráči odešli, což je naprosto běžné, někdo se chtěl vrátit domů, někdo přiblížit k domovu, někdo za šel za většími penězi, které jsme mu my dát nechtěli. Vaši úvahu o tom, kdo nás přeplatí nebudu komentovat, ale určitě není správná. Jinak Oliver může odejít pouze do NHL, a v tom případě hráče uvolnit musíte a je jedno, jestli má platný kontrakt či nikoliv.
5) Ano, s brankáři to byl letos dost nepovedený příběh. Bohouš se rozhodoval především podle financí a jeden dobře zajištěný klub mu splnil jeho představy, tak tam odchází.
6) Určitě by to šlo, jen doufám, že to nebudou podle Vás hráči 3 cen.sk.
7) Je potřeba sledovat web a možná i tuto sekci, poté byste o vyjednávání s Adamem věděl více a možná i to, že to netrvalo rok.
8) Děkuji za přání.
Dave.21
27.2.2024, 10:15
Dobrý den,
kdy bude po zranění k dispozici trenérům Boby Jank? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
to bohužel nikdo neví, jeho zranění se prozatím moc nelepší.
michalda
26.2.2024, 12:50
Dobrý den pane Kmoníčku,

chtěl bych se zeptat zda jste během vzpomínkové akce ”Stadion znovu v akci” neřešili s Ondrou Tomkem možnost majetkově vstoupit do klubu nebo ho podpořit ? Spojení s býválým hráčem by dávalo velký smysl.

Díky

Odpověď:
Dobrý den,
to bych nechtěl nijak komentovat. Každopádně jsem rád, že pan Tomek občas na hokej přijde a je naším fandou :-).
David_1133 (Hradec Králové)
26.2.2024, 12:45
Dobry den, plánujete v létě přivést nějaké velké jméno?

Odpověď:
Dobrý den,
to by chtěl asi každý klub, my bychom navíc potřebovali opravdového lídra. Situace na trhu je však jasná. Pár "velkých jmen" v nabídce bylo a možná ještě je, ale tato jména mají jiné priority a to se nebavím o tom, že jejich požadavky zdaleka převyšují naše možnosti.
Jinými slovy se budeme i nadále snažit někoho podobného přivést, ale prozatím nikoho takového nemáme. Na druhou stranu je potřeba říct, že i hráči, s kterými jednáme nebo jsme se dohodli, mají svoji kvalitu a jsme za ně rádi.
kancil (Opatovice nad Labem)
26.2.2024, 10:58
Dobrý den, pane Kmoníčku,
V rámci chystaných opatření v návaznosti na konflikty s hostujícími fanoušky v sektoru na stání, bych se rád zeptal, jestli jste nepřemýšleli o variantě přesunutí sektoru hostů na druhou stranu hlediště, například do sektoru G, tak jak je tomu na mnohých stadionech napříč celou extraligou.

Předem mockrát děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
uvažovali, ale tato změna by si vyžádala velké úpravy, na které není čas a ani finanční prostředky. Navíc jsou vchody do haly umístěné tak, že současná "poloha" sektoru pro hosty je v návaznosti na tyto vchody nejbezpečnější a je zde nejmenší riziko střetu s našimi fanoušky. Pokud by se někdy v budoucnosti rekonstruovala velká hala, tak to ale určitě na zvážení je. Ve spolupráci s Policií a Městem jednáme o možnosti vybudování speciálního vchodu pro hosty v blízkosti současného sektoru, který by měl ještě více přispět k celkové bezpečnosti na našem stadionu.
Filipbal
23.2.2024, 09:58
Dobrý den pane Kmoníčku, podle toho jak jste včera odpovídal na dotaz fanouškovi Enduuu znamená to, že do příští sezony nepočítáte s Honzou Lukášem a není ani možné setrvání Lukáše Paříka? S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
brankářská otázka se bude řešit a ve hře je několik variant, více Vám k tomu v tuto chvíli nemohu říct.
Enduuu (Hradec Králové)
22.2.2024, 12:57
Dobrý den, jak to vypadá s brankáři na další sezónu? budete preferovat jasnou jedničku? nebo vyrovnanou dvojici?

Odpověď:
Dobrý den,
moc jasných jedniček na trhu není. Bude to znít divně, ale něco mezi tím. Jsme v jednání s gólmanem, který by měl být jednička, ale zároveň chceme přivést kvalitního brankáře do dvojice, který může kdykoliv zaskočit a má šanci se klidně na post jedničky dostat. Řešíme několik možností.
JBiker (Hradec Králové)
22.2.2024, 12:45
Dobrý den,

Mountfield HK prožívá v Hradci Králové svou jubilejní desátou sezónu. Při vědomí této skutečnosti a při příležitosti nedělního speciálního retro zápasu se mně opět vkrádá na mysl otázka, kterou si kladu již deset let. Proč při příchodu klubu do našeho města nebyly akceptovány hradecké barvy? A není právě teď ten pravý čas věc přehodnotit?

Máte nás, svoje fanoušky, na své straně. Ale při pohledu do hradeckého kotle, při poslechu hradeckých chorálů, VŠICHNI přece vidíme a víme, že jedině červená, ŽLUTÁ a bílá, to je jediná a pravá hradecká síla!

Červená, žlutá a bílá, to není historie. Je to živá přítomnost. Věřím, že zdaleka nejsem jediný, který by rád hradecké barvy viděl nejenom v hradeckém kotli i jinde na stadionu na hradeckých fanoušcích, ale hlavně na dresech hradeckých hráčů!

Myslím, že po deseti letech je čas nám vrátit naši věrnost a vrátit nám zpět naše hradecké barvy. A co vy? Myslíte si to také? A co ostatní v našem klubu?

Odpověď:
Dobrý den,
1) Je to již delší doba a úplně si nepamatuji, jak přesně vznikly současné klubové barvy, ale takto to bylo projednáno a schváleno tehdejším představenstvem společnosti. Já osobně s těmi současnými problém nemám, ale je jasné, že je to individuální a hodně subjektivní.
2) Změnu grafické identity, s čímž je spojena i podoba loga nebo definice klubových barev, bychom chtěli provést k sezoně 2025/26, kdy hradecký hokej oslaví 100 let své existence. Na tomto chceme začít pracovat po konci aktuálního ročníku.

To je asi vše, co Vám v tuto chvíli mohu k Vašemu názoru na podobu klubových barev sdělit. Já osobně se změnou zásadní problém nemám, ale v rámci grafické identity našeho klubu je určitě více témat k řešení. Navíc to je otázka i na další zodpovědné lidi v klubu. Každopádně vnímáme Vaši připomínku a pocity dalších našich fanoušků.
Scott_Tenorman (Nic než Hradec!)
22.2.2024, 08:07
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli náhodou neplánujete natočit celé retro utkání 25.2.? Těch pár desítek minut uteče jako nic a sestavy obou týmů jsou nabité skvělými jmény, tak mě napadlo, že bych si to klidně i několikrát ještě pustil ze záznamu :)

Odpověď:
Dobrý den,
s natočením celého zápasu počítáme, záznam tedy bude k dispozici.
Další stránky
123456>>