Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

MirekMoucha
8.4.2020, 17:49
Dobrý den pane Kmoníčku,
byli na seznamu pro trenéry na příští sezonu i Lukáš Vopelka a Matej Paulovič?
Pěkný den
MM

Odpověď:
Dobrý den,
byla tam všechna jména hráčů působících v této sezóně v našem klubu, jména našich hráčů působících v dalších klubech ELH, CHANCE ligy a II. ligy včetně některých našich juniorů. Takže i jména, která zmiňujete.
petrehk999
8.4.2020, 13:30
Dobrý den.
Na rozlosování extraligy mě zaujalo, že zatímco minulé roky hrály Pardubice a Hradec domácí zápasy až na výjimky v jiné dny a jeden hrál doma v den, kdy druhý hrál venku, tak teď je tomu přesně naopak a až na jednu výjimku se budou domácí zápasy obou klubů krýt. Pokud je někdo fanoušek jednoho či druhého týmu, tak mu to je asi jedno. Ale určitě jsou ve východních Čechách lidé, kteří si jdou jen třeba užít hokej a jedou jednou tam a jednou tam nebo jezdí na oba týmy nebo lidé, kteří se sem přistěhovali za prací a chodí na oba týmy bez toho aby jednomu či druhému fandili. Nebo si třeba jede fanoušek jednoho týmu užít jednou za čas hokej bez nervů na ten druhý tým. Nevím jestli to jednomu či druhému ubere na návštěvnosti 50 fanoušků nebo třeba 300 fanoušků, ale každopádně to návštěvnosti nepřidá. A v době, kdy všude čteme, jak kluby budou počítat každou korunu mi to přijde jakoby oba kluby zaspaly s tímto požadavkem ke svazu. Není to chyba? Co na to říkáte? Nejde na tom ještě něco změnit?
Děkuji a mějte se hezky

Odpověď:
Dobrý den,
o této shodě víme a se Svazem to řešíme. Bylo to paradoxně způsobeno požadavkem klubů ELH zařadit do "Vánočního" programu derby jednotlivých klubů v rámci svých regionů s cílem co nejméně cestovat v době Vánočních svátků. Na základě tohoto požadavku se provedlo nové rozlosování, kde se na tento požadavek přihlédlo a dopadlo to pro nás a Pardubice tak, jak zmiňujete. Budeme se snažit to společně vyřešit ke spokojenosti všech stran.
ctvrtka (Hradec Kings)
8.4.2020, 07:55
Dobrý den pane Kmoníčku, jak to vypadá s Marisem Bičevskisem, vrací se k nám?
Díky předem za odpověď.

J. Čtvrtečka

Odpověď:
Dobrý den,
Marisovi skončila smlouva a s jeho působením nepočítáme.
Pavel95 (Hradec Králové)
6.4.2020, 14:43
Dobrý den,

přidávám se k potlesku Vám i hráčům, klobouk dolů :) Zajímalo by mě, proč k tomu nepřistoupili i další hráči? Nebo jste vybrali X nejlépe placených a dál to neřešili?

Ještě by mě zajímalo, zda jste neuvažovali o systému, který zavedli třeba na Žižkově - pokud hráči po návratu splní fyzické testy, bude jim část peněz vyplacena, přijde mi to jako dobrý a logický nápad.

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ano, vybrali jsme hráče, kteří by neměli být nijak tímto výpadkem ohroženi.
Uvažovali a určitě něco vymyslíme :-).
zdenecHK
6.4.2020, 14:41
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Štěpána Matějčka. Proč kluk, který skončí v bodování Vrchlabí v TOP4 společně s Bedýnkou, Petrem Sýkorou a Honzou Hlaváčem nedostane vůbec šanci naskočit za Áčko? Předpokládám, že Jarda Bednář ho měl skoro denně na očích, takže informace měl sportovní úsek z první ruky. Znamená to, že jsme vyhodnotili třetí nejvyšší soutěž jako strop pro tohoto hráče? Nebo je ”překážkou” opět ta zpropadená priorita ”postup Vrchlabí”, tak jako tomu bylo v případě Jana Bergra? A poslední dotaz, do kdy má Štěpán smlouvu s Hradcem? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
netuším, jestli měl sportovní úsek informace z první ruky. Pokud bychom měli informace, že je připravený naskočit za nás, zřejmě by se tak stalo.
Seznam všech hráčů, kteří působili v CHANCE lize a II. lize, jsem dnes předal Vláďovi Růžičkovi, aby se na hráče podíval a poté si řekneme, kdo s námi bude absolvovat letní přípravu. Obecně však zastáváme názor, že je lepší, aby hráč absolvoval letní přípravu tam, kde by měl převážně působit i v sezóně.
Priorita postupu Vrchlabí měla svoje opodstatnění. To, že Vrchlabí bude zřejmě i v příští sezoně hrát II. ligu, je smůla.
Natvrdo dohrával Honza ve Vrchlabí v předminulé sezóně po svém zranění, v loňské sezoně hrál pravidelně CHANCE ligu a svými výkony si o ELH také neřekl.
boyscrime
6.4.2020, 13:24
Dobrý den tleskám vám i všem hráčům kteří se domluvily ohledně peněz.

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji.
Jedlis (Hradec Králové)
5.4.2020, 20:05
Dobrý den, dostane Lukáš Nedvídek v příští sezóně šanci se předvést? Děkuji a přeji hezký den

Odpověď:
Dobrý den,
na to nedokáži v tuto chvíli odpovědět. Předám trenérům kompletní seznam našich hráčů působících i v nižších soutěžích a budeme se o tom bavit. Bude také záležet na tom, jaké posty budeme případně potřebovat doplnit atd.
Petr_Muller (Hradec Králové)
3.4.2020, 21:02
Dobrý den,
Lucas Lessio je volný, budeme se o něho zajímat? Bilance za nás 15 zápasů (3+3).Mě se velice líbil, je to podobný hráč jako Klíma, velmi rychlý... Měl smůlu, že byl zraněný, ale věřím, že ted by to nám to ukázal. Kdyžtak to s Růžou zkonzultujte :-) Přeji hezký den.

Odpověď:
Dobrý den,
nemyslím si to. Nejde jen o jeho herní projev, ale i o ostatní navazující věci včetně financí. Domnívám se, že vzhledem k současnému stavu budeme muset, stejně jako ostatní, upřednostnit finanční hledisko nad ostatními. Jelikož máme většinu mužstva v tuto chvíli pohromadě, nemyslím si, že to bude zase tak velký problém.
jakublochman
3.4.2020, 12:38
Dobrý den,
Zanamená to, že pan Martinec končí? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
Tomáš by měl pokračovat jako šéftrenér mládeže našeho klubu a jedná o možnosti působit u jedné mládežnické reprezentační kategorie.
boyscrime
3.4.2020, 11:12
Dobrý den
Mate představu do kdy si musí VR vybrat své asistenty??Ať už byl průběh volby trenéra jakýkoliv hlavně nám tady vydržte teď vás hradecký hokej potřebuje ještě víc než kdykoliv předtím. Přeju vám i celému představenstvu dobrou ruku při výběru potencialních posil a pevné nervy a hlavně ať se vše brzy vrátí do normálu.
Nic než Hradec

Odpověď:
Dobrý den,
přesný termín není dán, ale v pondělí mám s Růžou schůzku, kde to budeme řešit.
Přeji hezký víkend.
Další stránky
123456>>