Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Robsi (Hradec Králové)
19.10.2019, 13:01
Dobrý den pane generální,

neuvažuje se o vlakovém výjezdu do Mannheimu?

Jinak držím palce, ať se daří a neoslabují se vaše pravomoce. ;-)

Odpověď:
Dobrý den,
samozřejmě to zvažujeme, ale v tuto chvíli zjišťujeme možnosti a především podmínky.
Děkuji za podporu, Hradec olé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drdolek
19.10.2019, 10:19
Žvejku Neeeeeeeeeeee!

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za názor, ale příště poprosím otázku :-).

Mountfield-man
19.10.2019, 08:31
Dobrý den...
Mohu se zeptat:jaka panuje nálada v klubu?
Růžička alis Hrouzek se chystá do HK doufám ,jen natáčet další sérii Lajny...?
Proč se nevěří něčemu,co loni fungovalo?

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
myslím a věřím, že v kabině po včerejší výhře dobrá :-).
Omlouvám se, ale to nevím.
Já tomu stále věřím, za ostatní mluvit nemohu.
Cenda1986 (Nechanice)
18.10.2019, 18:16
Dobrý den pane Kmoníčku v neděli proti Zlínu se opravdu hraje až od 17:20 jak je uvedeno na Vašich stránkách? Neměli být neděle od 16? V TV to není tak jen jestli to není překlep na stránkách. Děkuji za odpověď Kneifel

Odpověď:
Dobrý den,
náš nedělní hrací čas je opravdu od 16, ale původně měl tento zápas být vysílán v TV, proto se čas změnil na 17,20. Poté si to zase TV rozmyslela, ale čas 17,20 zůstal......
mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
14.10.2019, 09:50
Dobrý den
Budete z pozice GM řešit 4 prohru z posledních 5 zápasu Extraligy?Opět se ukázalo bezradnost trenéra který vůbec nezareagoval na předváděnou hru jede si jen to svoje i když vidí že soupeř na to našel proti zbraň. Jen málo týmu bude s námi hurá hokej jako hraje třeba Kometa.
Děkuji za odpověď


Odpověď:
Dobrý den,
v rámci sportovního vedení řešíme každou prohru. Trenéři navíc řeší s hráči jejich výkony po každém zápase, po prohraném samozřejmě ještě více. Nikomu se výsledky v našich posledních zápasech (vyjma zápasu s MB) nelíbí a zejména trenéři pracují na zlepšení.
Mountfield-man
13.10.2019, 19:16
Dobrý den..pane Kmoníček ..

1:chci se zeptat:na kolik Vy sám osobně věříte koncepci s vlastními odchovanci?!(Gaspara už nepocitam)...
2:na kolik je reálné ,že bude cca za 2 sezóny v kádru 50%odchovancu,jak říkal pan Schon?
3:Kevin Klima -tento hráč je náhrada za Bezucha,?
4:s hráči Miskar, Pilař je tento rok počítáno na jakou pozici?


Děkuji za Vaše odpovědi

Odpověď:
Dobrý den,
1) koncepci s vlastními odchovanci věřím. Otázkou zůstává, kolik se nám podaří vychovat odchovanců na extraligu, v čemž by nám hodně pomohla "farma" v CHANCE lize. Dobře víte, že o to se v tuto chvíli druhou sezonu snažíme ve Vrchlabí.
2) je to optimální stav a my se ho budeme snažit docílit nebo se k němu co nejvíce přiblížit.
3) Kevin není náhrada za někoho, je to hráč, který je mladý, má potenciál a domníváme se, že zapadá do našeho herního stylu.
4) oba jsou členy našeho širšího kádru. Je na nich a na jejich výkonnosti, aby si vybojovali místo v základním kádru.
Pepakv
11.10.2019, 22:56
Dobrý den,
měl bych na Vás pár otázek a proseb.
1) mezi sektorem D a SZ by hodně pomohlo, kdyby byl průchozí banner stejně jako to je v sektoru B a SV. První řady, které jsou jediná volba cesty k občerstHezký zbytek večer ia vení pokud se nechcete mačkat na schodech, tak tam někteří lidé sedí, protože chtějí trávit přestávku na místě a sektor je velmi špatně průchozí.

2) chtěl bych poprosit o vyčištění podlahy v sektoru D v 10. řadě u míst 22-20. Někdo tam nejspíše vylil svoje pivo a teď to tam hezky lepí.

3) všiml jsem si, že po 1. hradeckém gólu jste ho na kostce hned ukazovali a toho Boleslav využila a hned si vzala trenérskou výzvu. Podle mého kdyby na kostce nebylHezký zbytek večer ia, tak by to Boleslav neřešila a předešlo by se zbytečným dramatům.

4) chtěl bych se zeptat jak to vypadá s marodkou a kdy se hráči zapojí?

Moc děkuji a přeji hezký den.Odpověď:
Dobrý den,
1) již jsme tuto otázku řešili a odpovídal jsem na podobný dotaz v minulosti. Prozatím jsme se z bezpečnostních a organizačních důvodů rozhodli tuto část nezprůchodnit.
2) předám Váš požadavek úklidové firmě.
3) po každém vstřeleném gólu situaci opakujeme na kostce. Nemůžeme předem vědět na jakou situaci či gól si hosté vezmou coach challenge.
4) Dan Rákos možná příští týden, stejně tak Mislav Rosandič a Filip Pavlík. Problémem však je, že při otřesu mozku (Dan a Filip) se nedá dopředu určit doba léčení. Oskars bude ještě minimálně příští týden mimo hru, stejně tak Michal Dragoun. Jediným "marodem" připraveným na zítřejší utkání je Aleš Jergl.
Hezký zbytek večera i Vám.
AndresHK
10.10.2019, 08:00
Dobrý den,

tato otázka se nabízí. Rolínek ukončil smlouvu v Pardubicích. Má HK o takového hráče zájem?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
o angažování Tomáše neuvažujeme.
bhawks (Hradec Králové)
9.10.2019, 17:34
....co říkáte na kauzu Rolínek, takhle zamést s kapitánem...neuvažejete o jeho angažování ? ....at už by byly pohnutky k tomu vedoucí jakékoliv...dokonce i někteří fanoušci Dynama přejí Rolínkovi lepší tým...”třeba i Mechoff”...vyjádřeno slovy jednoho z nich...

Odpověď:
Dobrý den,
omlouvám se, ale nebudu komentovat dění v jiných klubech, takže ani v Pardubicích.
O angažování Tomáše neuvažujeme. Každopádně si ho vážím a pokládám ho za srdcaře a skutečného lídra.
leháro (HK)
9.10.2019, 09:45
Tak omlouvám se za předchozí dotaz ohledně toho vyloučení, na DF mi už jeden znalý vysvětlil, že se trest Smoleňáka vykrátil s tou první dvojkou pro soupeře. Nicméně ta otázka v nesrovnalost v časech u toho snižujícího gólu na 1:2 zůstává. Čas 12 vteřin do konce je i v sestřihu, hrálo se však 16.

Odpověď:
Dobrý den,
asi vykrátila, ale přijde mně to zvláštní. Ohledně času jsem již psal.
Další stránky
123456>>