Orli Znojmo

Prodej vstupenek
Starší dorostenci prohráli potřetí v řadě, s Vítkovicemi padli 0:2

12.01.2018 | Petr Šatalík

Svěřenci Libora Pivka nemají v poslední době dobrou formu. To potvrdili i na ledě Vítkovic, kde prohrávali od desáté minuty, když inkasovali v oslabení. Soupeře sice přestříleli, ale gól vsítit nezvládli. V poslední vteřině zápasu byla soupeři připsána druhá branka a osud souboje byl zpečetěn.

33.kolo, pátek 12.1.2018, 17:00, OSTRAVAR Aréna
2
Vítkovice
po zakládní hrací době
0
Třetiny 1:0, 0:0, 1:0
Branky a nahrávky: 10. Konečný (Věntus, Potočný), 60. Konečný. Rozhodčí: Pelc – Ganger, Klimek. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváci: 156. Střely na branku: 32:34. Průběh utkání: 2:0.
Vítkovice: Piták – Zapletal, Raška, Takáč, Cubo, Smička – Lednický, V. Plánka, Tvrdý, Kadula, Bernovský, Kylnar, Konečný, Věntus, Lewandowski, Potočný.
Mountfield HK: Vacek – Řehák, Kukla, Voňka, Janoušek, Perička, J. Kynčl, Kuboš – Dominik Šedivý, Sklenář, Jakubec, M. Síla, T. Pinkas, Hrabčák, Šánek, Jušta, Lang, Komma, Kašpar, Poppel.

Ohlasy trenérů

Pavel Suchý (Mountfield HK):
Bylo to vyrovnané utkání, fyzicky hodně náročné – hodně se bruslilo a chodilo do těla. Dostali jsme v první třetině gól z přesilovky a to se s námi táhlo celý zápas, prohrávali jsme 0:1. Měli jsme tam dvě šance, ale nepovedlo se nám je proměnit. Soupeř nás moc nepouštěl do zakončení, hrál dobře. Druhý gól jsme dostali až vteřinu před koncem do prázdné brány.